Podopieczni trenera Mariusza Lisieckiego z drużyny młodzików (roczniki 2010/11) wywalczyli awans do I radomskiej ligi okręgowej.
Od początku drużynę prowadzi Mariusz Lisiecki. Obecni 11 i 12-latkowi zaczynali swoją przygodę z piłką nożną w naszym klubie, kiedy mieli 7 lat.
W 10 meczach zawodnicy Mazowsza odnieśli aż osiem zwycięstw. Zanotowali tylko jeden remis i jedną porażkę. Bilans bramkowy 42:15.
– W zespole jest kilku bardzo wyróżniających się zawodników – podkreśla szkoleniowiec, który jednocześnie zaprasza do zespołu chłopców z okolicznych miejscowości, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rywalizacji w I lidze.












wczoraj, 13:40
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
3 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
4 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
4 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
5 dni temu
Ogłoszenia