Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Sukces siatkarzy z Belska Dużego! W niedzielę odbiorą złote medale

21 marca 2024; 07:36

Informacja prasowa

0 komentarzy

Zapraszamy 24 marca 2024 roku o godz. 17:00 wszystkich kibiców siatkówki na ostatni mecz sezonu 2023/2024 w wykonaniu zawodników ProNutiva SKK Belsk Duży.

News will be here

Niedzielnym przeciwnikiem podopiecznych trenera Kamila Majewskiego będzie UKS Orlęta Raszyn. Zespół z powiatu pruszkowskiego po siedemnastu seriach gier zajmuje czwarte miejsce i ma tylko matematyczne szanse na zajęcie drugiego, które daje pewną przepustkę do baraży w walce o II ligę poziomu centralnego. Tego problemu nie mają gospodarze, którzy na trzy kolejki przed zakończeniem ligi zapewnili sobie pewne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach z gigantyczną przewagą wynoszącą aktualnie 16 punktów nad drugim KPS-em Płock i 18 nad trzecim SPS Radmot Jedlińsk.

Przed meczem przewidziana jest dekoracja uczestników powiatowego turnieju piłki siatkowej uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Kibicujemy z Klasą im. Jakuba Ławeckiego w ramach którego funkcjonuje seniorska drużyna reprezentująca gminę Belsk Duży.

Po ostatnim gwizdku kończącym mecz 18. kolejki MWZPS nastąpi uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowego pucharu i złotych medali dla zawodników ProNutiva SKK Belsk Duży za wygranie ligi w sezonie 2023/2024.  

Udział w niedzielnym spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele: Polskiego Związku Piłki Siatkowej na czele z prezesem Sebastianem Świderskim, Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, Fundacji Polska Siatkówka, władz samorządowych województwa mazowieckiego i samorządu gminy Belsk Duży w osobach Wójta Gminy Belsk Duży - Władysława Piątkowskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Belsk Duży Bogusława Sikorskiego.

Źródło zdjęcia: Depositphotos

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.