Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Sułkowice Cup 2015 już za nami

12 czerwca 2015; 10:10

Grojec24.net

0 komentarzy

W dniu 04.06. (czwartek, Boże Ciało) 2015 roku na boisku sportowym „Ligówki“ koło Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach miała miejsce kolejna już edycja znanego coraz to szerszej publiczności turnieju sportowego „Sułkowice Cup 2015“. W zawodach udział wzięło 14 drużyn piłkarskich oraz 12 par zawodników siatkówki plażowej.

News will be here

Dość zacięte rozgrywki grupowe wyłoniły 8 drużyn piłkarskich szóstek, które od tego momentu musiały walczyć jeszcze mocniej, aby sięgnąć po ostateczne zwycięstwo w turnieju. Obrońca tytułu - reprezentacja piłkarzy z Jasieńca - dopiero w półfinale wyeliminowała pretendenta do tytułu - drużynę z Warki: Akkę Warkę. W drugim z półfinałów drużyna z Augustowa: Tęcza Augustów, która podczas turnieju prezentowała się z bardzo dobrej strony wyeliminowała ostatecznie dobrze predysponowaną tego dnia drużynę Dream Team’u, awansując tym samym do meczu finałowego.

Przed najważniejszym meczem zawodów zostało jeszcze rozegrane spotkanie o III miejsce w którym zmierzyły się ze sobą drużyny: Akki Warki oraz Dream Team’u. Doświadczenie turniejowe oraz bardzo dobrze zgrana ekipa Akki zapewniła zespołowi z Warki III miejsce, zarazem zsyłając Dream Team na miejsce poza podium.

Mecz finałowy między drużynami z Augustowa oraz Jasieńca rozpoczął się niedługo po tym jak poznaliśmy drużynę, która zajęła ostatnie premiowane miejsce.

Zaraz po gwizdku sędziego prowadzącego spotkanie rozpoczęło się twarde, acz stanowcze „badanie“ piłkarskich możliwości swojego przeciwnika. Jednak wymiana ciosów w postaci strzelonych bramek nie nastąpiła - i jak się mieliśmy później przekonać - ostatecznie miała nie nastąpić. Zawodnicy Tęczy sprawiali wrażenie panowania nad sytuacją, co objawiało się w postaci wymiany dużej ilości podań, jednak bardzo dobra gra w destrukcji piłkarzy z Jasieńca nie pozwoliła przeciwnikom na zbyt wiele, a zwłaszcza na zdobycie upragnionej bramki. Obserwatorzy spotkania mogli się jednak przekonać, iż do zwycięstwa wystarczy jedna, dobra sytuacja, aby przechylić szalę na stronę jednej z konkurujących drużyn. Taką sytuację miała i skutecznie wykorzystała drużyna z Jasieńca - jak się później okazało zdobywając jedyną bramkę w meczu, która zadecydowała o zwycięstwie w całym turnieju i obronie mistrzowskiego tytułu. Zacięty mecz finałowy między drużyną z Jasieńca, a Tęczą Augustów zakończył się zatem wynikiem 1:0. Warto zauważyć, że podczas turnieju nie doszło do sytuacji w której to seria rzutów karnych musiałaby wyłonić zwycięzcę.

Zawodnikami wyróżnionymi w turnieju zostali

(piłka nożna):

1.Najlepszy zawodnik:Jarosław Marek (Tęcza Augustów).

2.Najlepszy strzelec:Andrzej Rogoziński (Jasieniec, drugi raz z rzędu !)

3.Najlepszy bramkarz:Konrad Chruściński (Jasieniec)

(siatkówka plażowa):

Za zajęcie I miejsca w turnieju:Piotr Filipowicz/Rafał Faryna

Za zajęcie II miejsca w turnieju:Przemysław Kiljański/Michał Słyk

Za zajęcie III miejsca w turnieju:Bartłomiej Bołądź/Karol Fijałkowski

I miejsce kobiet:Paulina Romanowska/Weronika Jastrzębska

Organizatorom, sponsorom, komentatorom, kibicom, a zwłaszcza uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za przybycie na turniej w Sułkowicach i gorąco zapraszamy na kolejne zawody „Sułkowice Cup“.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.