Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Święta pieczonego ziemniaka

4 października 2021; 11:01

Informacja prasowa

0 komentarzy

Po roku przerwy spowodowanej pandemią covid, dnia 01 października 2021 roku dyrekcja, uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz sympatycy ZSS, mieli znowu możliwość spotkania się we wspólnym gronie na festynie rodzinnym z okazji „Święta pieczonego ziemniaka” na terenie szkoły filialnej ZSS w Nowej Wsi.

News will be here

Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, tworzenie cudaków-kartoflaków, malowanie na folii, odbijanie ziemniaczanych stempli. Wszyscy spragnieni aktywności fizycznej mogli spożytkować ją podczas licznych  konkurencji sportowych, zaś dla tych, którzy chcieli sprawdzić poziom swojej wiedzy na temat ziemniaka, czekał quiz tematyczny. Biesiadnicy degustowali niezwykle pyszne potrawy ziemniaczane, i nie tylko, dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko z popcornem i watą cukrową oraz stoisko z pieczonymi kiełbaskami. Piekarnia „Kazana” z Warki zasponsorowała nam przepyszne pieczywo oraz apetyczne wyroby cukiernicze, za co serdecznie dziękujemy. Każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie do tego przygotowanej jesiennej scenerii oraz potańczyć do muzyki, która rozbrzmiewała na całym placu zabaw. Zwieńczeniem imprezy było rozstrzygnięcie konkursu pomiędzy klasami PP na „Najsmaczniejszą potrawę”, w którym I miejsce zajęła klasa 2PPG pod wychowawstwem p. Tomka Machalskiego lecz z dużą pomocą p. Ewy Wrzosek w przygotowaniu potrawy konkursowej. II miejsce przypadło klasie 1PP, której wychowawczynią jest p. Agnieszka Kopyś, a III miejsce zajęła klasa 2PP pod opieką wychowawczyni p. Marty Czerwonki. Rozstrzygnięto również konkurs na „ Największego ziemniaka”, w którym faworytami były ziemniaki przedszkolaków przybyłych gościnnie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi pod opieką p. Magdy Tybiszewskiej. II miejsce przypadło Oldze Sadowskiej, natomiast z III miejsca ucieszyła się klasa p. Tomka Machalskiego- 2PPG.

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Mamy jednak nadzieję, że w tak licznym gronie i miłej atmosferze spotkamy się za rok na kolejnym festynie rodzinnym.

Nauczyciel ZSS
mgr Anna Kosela

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają piłkarskie młode talenty na TESTY W czwartek, 20 czerwca na stadionie GOS w Grójcu odbędą si...
Będą zmiany personalne w parafiach z terenu powiatu grójeckiego Archidiecezja Warszawska opublikowała w poniedziałek...
Trzy awanse! Rewelacyjna wiosna młodzieży Mazowsza Grójec! Kapitalnie spisały się zespoły młodzieżowe grójeckiego...
Przedszkole nr 4 w Grójcu kończy 40 lat! Publiczne Przedszkole nr 4 w Grójcu rozpoczęło działalność...
Półkolonie z Mazowszem Grójec! Zapisy trwają! GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.