Grójecki MKS w niedziele będzie świętował swój mistrzowski sezon. Impreza będzie odbywała się pod hasłem: Podziękujmy mistrzom. Zarząd klubu wraz z zawodnikami zaprasza na hale sportową Spartakus już od 10:00
Harmonogram imprezy:
10:00 - Rozpoczęcie. Mecz MKS Grójec vs wychowankowie MKS ( zawodnicy, którzy obecnie nie grają w Grójcu- Igor Jagiełło oraz Kamil Doliński)
12:00 - Mecz mistrzów Mazowsza. MKS Grójec 2004 i mł. vs MUKS Piaseczno
- Uroczysta dekoracja. Wielkie świętowanie
Gościem specjalnym będzie Katarzyna Dulnik - mistrzyni Europy z 1999 roku.

źródło: www.warszawa.sport.pl














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
14 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia