Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Święto Warki 2015

19 sierpnia 2015; 10:28

Grojec24.net

1 komentarz

W sobotę, 22 sierpnia już po raz 18. odbędzie się Święto Warki. Na wareckim rynku na mieszkańców miasta i wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą Warkę czekać będą liczne atrakcje. Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie zespół KOMBII.

News will be here

Tradycyjnie już od 1998 r. warecki browar wspólnie z samorządem miasta Warka zapraszają na imprezę plenerową Święto Warki. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz wareckich imprez, lecz w tym roku ma ono szczególny charakter. – Browar w Warce obchodzi właśnie 40-lecie istnienia, dlatego w tym roku Święto Warki, którego jesteśmy współorganizatorem, będzie miało szczególny, jeszcze bardziej piwny charakter – podkreśla dyrektor browaru Leszek Kałuża - To dla nas wyjątkowa okazja by spotkać się z mieszkańcami Warki i wspólnie świętować nasze okrągłe urodziny.

O godz. 17.00 spod Muzeum Pułaskiego w Warce wyruszy Parada Piwności. Warczanie maszerować będą przez miasto w kolorowym pochodzie, a na transparentach nieść będą hasła manifestujące piwność ich miasta i miłość do piwa Warka. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Dęta Dobrynin.

Ok godz. 18.00 parada dotrze do rynku miasta, gdzie rozpocznie się świętowanie. Na początek uczestników imprezy bawić będzie artysta kabaretowy Paweł Reszela, który miłośnikom stand-upu znany jest m.in. z programów telewizyjnych. O godz. 20.00 publiczność rozgrzeje występ zespołu coverowego KaraRockers. Gwiazdą wieczoru będzie zaś legendarny zespół KOMBII, który na scenie wystąpi o godz. 21.00. Imprezę zakończy pokaz fajerwerków i zabawa w tanecznych rytmach serwowanych przez Dj’a.

Organizatorzy przygotowali też liczne animacje i konkursy, które odbywać się będą pomiędzy występami artystów. Jak co roku Święto Warki to doskonała okazja, by z przyjaciółmi i bliskimi uczcić zakończenie lata.

Rynek Miasta w Warce, sobota, 22 sierpnia 2015 r.

TAGI:

Komentarze (1):

kunio; 6 listopada 2015, 06:01

Najgorszy browar pod względem załadunkowym, zero organizacji, magazynierzy ledwo liczydłami potrafia sie obsługiwac a co dopiero komputery. Każdy aby do konca swojej zmiany jedna drugiej nie pomoże 30 min przed przerwą już koniec pracy 30 min po przerwie początek tak samo przed zakonczeniem jak i rozpoczeci zmiany ogólnie pracy jakieś 5h

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.