Święto Wojska Polskiego w Grójcu. Będą utrudnienia w ruchu

14 sierpnia 2023; 11:16

Informacja prasowa

3 komentarze

W związku z organizacją uroczystych obchodów Święta Wojska Polskiego w m. Grójec w dniu 15.08.2023 r. na terenie miasta wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
W dniu 15.08.2023 r. od godz. 11:50 do godz. 14:00 wyłączone z ruchu drogowego zostaną:
- ul. Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Laskową do skrzyżowania z ul. Skargi;
- parkingi przyległe do ul. Piłsudskiego na wyżej wymienionym odcinku (od godzin wieczornych dnia 14.08.2023 r.).
W związku z powyższym Policja wraz ze służbą porządkową będzie kierowała wszystkie pojazdy na objazd.
Wszystkich mieszkańców Grójca i okolic serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w obchodach Święta Wojska Polskiego. Jednocześnie bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia z tym związane.
Napisz komentarz:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Przeczytaj również





Komentarze (3):
Pikuś ; 15 sierpnia 2023, 08:43
A marek suski będzie?Mam mu coś do powiedzenia
Mieszkaniec; 15 sierpnia 2023, 12:02
A gdzie piknik wojskowy ja się pytam jak zawsze co już nie łaska burmistrzowi zorganizować zaraz będzie wpis przepraszamy ale upał żenada wiocha nic wiecej
Mieszkaniec; 15 sierpnia 2023, 12:03
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.