Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Świeżak poszukiwany!

28 listopada 2016; 10:50

Grojec24.net

2 komentarze

Świeżaki (fot. DG) Świeżaki (fot. DG)

W „Biedronkach” na terenie całego powiatu grójeckiego zabrakło tzw. Świeżaków. Jak się okazuje, sprawa dotyczy sklepów w całej Polsce.

News will be here

Pod koniec sierpnia tego roku „Biedronka” ogłosiła akcję zbierania specjalnych naklejek. Jedną nalepkę można było otrzymać za dokonanie zakupów za minimum 40 zł. Dodatkowe naklejki przyznawano za kupno owocu, warzywa lub za posłużenie się przy kasie kartą klienta sieci „Biedronka”.

Gdy klient zebrał 60 naklejek, mógł je bezpłatnie wymienić na świeżaka, maskotkę przypominającą wyglądem truskawkę, gruszkę, jabłko, pomidora, brokuła, pieczarkę, śliwkę lub marchewkę. Z kolei za zdobycie 30 nalepek Świeżaka można było otrzymać, wydając 19,99 zł. (maskotka nominalnie kosztuje 49,99 zł).

Początkowo, klienci, którzy uzbierali wymaganą ilość naklejek, bez problemu wymieniali je na wybranego Świeżaka. Jednak drugiej dekadzie listopada, gdy promocja zbliżała się do końca, w sklepach zaczęło brakować maskotek. Jak się szybko okazało, wkrótce zabrakło ich także w magazynach. Pomysłodawcy akcji nie przewidzieli, że Świeżaki wzbudzą tak wielkie zainteresowanie wśród klientów.

Odwiedzieliśmy kilka Biedronek na terenie powiatu grójeckiego – w każdym sklepie informowano nas, że maskotek nie ma. Powstały jednak specjalne listy, na które można się zapisywać, by otrzymać (lub kupić z rabatem) danego Świeżaka. Gdy będą one dostępne, dyskont ma się skontaktować z klientami w celu uzgodnienia szczegółów przekazania pluszaka. Na listy można się zapisywać do 4 grudnia.

Na stronie dyskontu pojawił się komunikat:

Informujemy, iż chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość odbioru maskotek w ramach akcji „Gang Świeżaków”, zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy Świeżaków do naszych sklepów. Gwarantujemy, że każdy Klient uprawniony do odbioru maskotki za darmo lub z rabatem w cenie 19,99 zł, otrzyma dowolnego, wybranego przez siebie Świeżaka.

Osoby zainteresowane odbiorem maskotki prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr telefonu: 22 20 53 400 w godzinach od 7:00 do 22:00. W tej sprawie można także udać się bezpośrednio do sklepu Biedronka wraz z kartą kolekcjonerską i poprosić o pomoc Kierownika sklepu. Chęć odbioru maskotki-Świeżaka można zgłaszać do 4 grudnia 2016 r. włącznie.

Osoby zainteresowane odbiorem Świeżaka prosimy o zachowanie kart kolekcjonerskich.

Co ciekawe, przeglądając serwis Allegro.pl, można znaleźć ofertę sprzedaży wszystkich 8 Świeżaków za…499 zł. 

dg

TAGI:

Komentarze (2):

Ola; 28 listopada 2016, 19:36

Czym wy się zajmuje ? Rzeczywiście news na pierwszą stronę. Brawo Redakcjo

eliza; 3 grudnia 2016, 21:05

Temat kompromitujący. Może wywiad z dyrekcją Jeronimo Martins Dystrybucja ? świeżakowa tragedia stała się !

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mundurowi z Grójca walczą z przestępczością narkotykową Tylko w maju policjanci zatrzymali 7 osób posiadających...
Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2 W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr...
Dwóch kierowców wyjątkowo mocno przekonało się o skuteczności grupy SPEED W ubiegłym tygodniu grójecka grupa SPEED skontrolowała 71...
Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach podpisana! Świetlica wiejska w Gościeńczycach wkrótce przejdzie remont...
Dzieci w powiecie grójeckim. Ciekawe dane przed Dniem Dziecka Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.