Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Szef drogówki w Grójcu po 32 latach służby pożegnał się z policyjnym mundurem

10 marca 2024; 15:30

Informacja prasowa

2 komentarze

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W ubiegłym tygodniu w sali konferencyjnej grójeckiej komendy odbyło się pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grójcu podinsp. Radosława Kaczmarka, który odszedł na emeryturę po ponad 32 latach służby. Podziękowania za wieloletnią służbę złożył mł. insp. Wojciech Bednarski, Komendant Powiatowy Policji w Grójcu.

News will be here

Podinsp. Radosław Kaczmarek służył w mundurze ponad 32 lata, podczas swojej kariery służył w pionie prewencji i dochodzeniowo-śledczym. Następnie przygodę z ruchem drogowym rozpoczął w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. W 2006 roku objął obowiązki Naczelnika Sekcji, a następnie Wydziału Ruchu Drogowego w Komedzie Powiatowej Policji w Grójcu. Przez cały czas, aż do przejścia na zasłużoną emeryturę nosił białą czapkę.

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu mł. insp. Wojciech Bednarski podziękował podinsp. Kaczmarkowi za wieloletnią służbę, sprawne dowodzenie podległym wydziałem oraz życzył dalszych sukcesów i realizacji planów. Jak podkreślił mł. insp. Wojciech Bednarski, odchodzący na emeryturę funkcjonariusz był zawsze oddany służbie, a powierzone zadania wykonywał profesjonalnie.

Do życzeń złożonych 28 lutego 2024 r. przez Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu dołączyli się również Zastępcy Komendanta mł. insp. Michał Skwarczyński oraz mł. insp. Robert Janik, karda oraz policjanci i pracownicy grójeckiej komendy.

W związku z powyższym mł. insp. Wojciech Bednarski z dniem 1 marca br. wprowadził zmianę kadrową na stanowisku Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego grójeckiej komendy, którym będzie dowodził dotychczasowy Zastępca Naczelnika grójeckiej drogówki kom. Michał Prokopczyk. Natomiast na stanowisku Zastępcy Naczelnika swoje obowiązki będzie pełnił asp. szt. Bartosz Janusz.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (2):

Czytelnik ; 12 marca 2024, 17:04

Z tego co pamiętam to kariera rozpoczynała się w Mogielnicy? Od mycia poloneza pod tym ,,kurnikiem" który był posterunkiem czy jak to się tam nazywało wtedy.Ale szczerze mówiąc myślałem że Pan już dawno na emeryturze,a tu taka wiadomość,ponad 30 lat i na pagonach też konkretnie.Nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć szczęścia.Zasłużona emerytura,w przeciwieństwie do tych małolatów którzy popracują trochę i już emeryci.To jest rozdawnictwo moim zdaniem.

ROMAN; 13 marca 2024, 20:00

Do czytelnika Było spróbować swoich sił w tym fachu a potem oceniać rozdawnictwem inne decyzje. Pozdrawiam Radku wreszcie spokój i ulga psychiczna.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.