Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Sześć nowych radiowozów dla grójeckiej policji

4 listopada 2016; 16:02

Grojec24.net

5 komentarzy

Nowe radiowozny (fot. KWP Radom) Nowe radiowozny (fot. KWP Radom)

Na drogi Grójca i powiatu wyjechało sześć nowych radiowozów. Uroczyste przekazanie oraz poświęcenie samochodów odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu. Zakup aut dofinansowany został przez władze samorządowe.

News will be here

Trzy radiowozy oznakowane i trzy nieoznakowane trafią do Wydziałów Prewencji, Ruchu Drogowego i Kryminalnego Grójeckiej Policji oraz Posterunku Policji w Mogielnicy. Pojazdy zostały sfinansowane w połowie ze środków samorządu powiatowego (dofinansowanie do dwóch pojazdów), samorządu gminy i miasta Grójec (dofinansowanie do jednego pojazdu), samorządu gminy i miasta Mogielnica (dofinansowanie do dwóch pojazdów) oraz samorządu gminy Belsk Duży (dofinansowanie do jednego pojazdu).

W uroczystym przekazaniu pojazdów uczestniczyli Starosta Grójecki Marek Ścisłowski, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Karol Biedrzycki, Burmistrz Gminy i Miasta Mogielnica Sławomir Chmielewski, Wójt Gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski oraz przedstawiciela Rady Miejskiej Krzysztof Skrzypiński. W uroczystości brał udział Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna wraz z Zastępcami oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Przedstawiciele władz samorządowych wręczyli kluczyki od pojazdów funkcjonariuszom, odpowiedzialnym za użytkowanie radiowozów. Zanim auta wyjechały w teren, zostały poświęcone przez kapelana grójeckiej policji ks. prałata Stefana Kazulaka.

TAGI:

Komentarze (5):

tak; 5 listopada 2016, 22:25

brawo policja

wgr; 8 listopada 2016, 09:11

Ile zainkasował klecha za polanie woda samochodu ?!
Ciemnogród nawet w Policji

Do: "wgr"; 8 listopada 2016, 11:58

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Tubylec; 9 listopada 2016, 18:22

Nich teraz nowe samochody dobrze sluza mieszkancom powiatu. Szkoda ze mieszkancy nie beda potrafili docenic jak wazne jest dobre wyposazenie w takiej formacji. Sami ludzie to nie wszystko.

ktos; 23 listopada 2016, 13:33

Policja to tez ludzie a ich zawod I prace ludzie powinni szanowac .czyszcza nasze miasto od cpunow rabusiow itd a samochody sa potrzebne przykladem jest to ze szybciej dojada do zdazenia I Nik nie uslyszy ze nie maja radiowozu zeby wyslac. Jeszcze karetek by sie przydalo wiecej

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.