Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Szkoła Podstawowa nr 1 gra z Drużyną Energii

25 lutego 2019; 09:36

Grojec24.net

1 komentarz

druzynaenergii.pl druzynaenergii.pl

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego projektu Drużyna Energii.

News will be here

To był naprawdę trudny wybór. Po obejrzeniu setek inspirujących filmów jury wskazało 100 szkół, które dołączą do zeszłorocznych finalistów i będą ćwiczyć z ambasadorami w II edycji Drużyny Energii! Tak rozpoczyna się prezentacja szkół podstawowych, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiego projektu. Wśród zakwalifikowanych szkół jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza  w  Grójcu. 

- Kiedy poznałem zasady kwalifikacji do konkursu razem z uczniami przygotowaliśmy filmik, który promował aktywność fizyczną i pokazywał sportowy charakter naszej szkoły. Wysłałem zgłoszenie i okazało się, że zostaliśmy zakwalifikowani do konkursu w którym można wygrać wizytę gwiazd sportu i wyposażenie sali gimnastycznej  – mówi nauczyciel wychowania fizycznego, Konrad Główka.

Teraz zadaniem uczniów będzie nagrywanie filmów przedstawiających ćwiczenia i  zadania ruchowe  oraz  prezentacja przed jury. Trzy najlepsze szkoły spotkają się w wielkim finale.

- Tak naprawdę to już moi konkursowi sportowcy zasłużyli na brawa. Dzięki nim szkoła otrzyma 40 kompletów strojów sportowych firmy New Balance o sporej wartości. Ale spróbujemy powalczyć o jeszcze większą promocję szkoły i nagrody. Przed nami okres wytężonej pracy, bo od marca do czerwca musimy ćwiczyć, filmować i dokumentować naszą pracę.  Wierząc w umiejętności i kreatywność  uczniów Jedynki może się uda przeżyć niezapomniane chwile – podkreśla Konrad Główka.

TAGI:

Komentarze (1):

Ktosio; 25 lutego 2019, 17:20

Brawo Panie Konradzie, jest Pan jednym z nielicznych którym się chce coś robić dla dzieciaków....

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.