Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Szkolenia z UX dla początkujących

20 maja 2022; 11:03

Materiał promocyjny

Terminem, który coraz częściej pojawia się w odniesieniu do stron internetowych i różnego rodzaju aplikacji, jest User Experience, czyli UX. Jest to nic innego, jak doświadczenie użytkownika. Obejmuje ogół wrażeń, które rodzą się w użytkowniku, kiedy korzysta z aplikacji bądź wchodzi na daną stronę internetową.

News will be here

Coraz częściej mówi się, że UX designer, a więc osoba zajmująca się projektowaniem zorientowanym na użytkownika, to zawód przyszłości. Wysokie zarobki, prestiż i brak nudy na tym stanowisku sprawiają, że na wykonywanie takiej pracy decyduje się coraz więcej osób. Wymaga jest jednak do tego ściśle określona wiedza oraz umiejętności. UX szkolenie dla początkujących to dobry sposób na to, aby rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem zorientowanym na użytkownika.

UX designer – na co można liczyć, decydując się na wykonywanie tego zawodu?

UX designer to zawód, który pojawił się w odpowiedzi na coraz powszechniejsze przenoszenie działalności do Internetu. Obecnie naprawdę trudno znaleźć firmę, która nie ma przynajmniej strony internetowej. Samo jednak jej posiadanie na nic się zda, jeśli strona będzie wykonana źle. To właśnie UX designer ma czuwać nad tym, aby była ona przyjazna i atrakcyjna dla użytkownika. Decydując się na wykonywanie tego zawodu, można być pewnym, że na nudę nie da się narzekać. Sprostanie potrzebom i oczekiwaniom tysięcy, a czasem milionów Internautów nie jest zadaniem prostym. Jest to więc praca pełna wyzwań. Ci, którzy się ich nie boją na pewno poczują się w niej bardzo dobrze. Z uwagi na duże zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, każdy, kto decyduje się na pracę w charakterze UX designera może liczyć na naprawdę spore zarobki.

UX szkolenie dla początkujących – czego można się na nim dowiedzieć?

Decydując się na profesjonalne szkolenie z zakresu User Experience, można być pewnym, że zdobędzie się elementarną wiedzę w tym zakresie. Uczestnicy na pewno dowiedzą się czym jest UX i na czym polega. Dobrze przygotowany prowadzący zaprezentuje również zasady, którym musi być podporządkowana strona internetowa/aplikacja, aby była zgodna z zasadami UX. Warto pamiętać, że udział w takim kursie to nie tylko sposób na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również zbudowanie własnego CV, co znacznie zwiększy szanse na znalezienie wymarzonej pracy w tym zawodzie.

UX szkolenie – czy to prowadzone online to dobry wybór?

Wiele osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem zorientowanym na użytkownika zastanawia się, czy internetowe UX szkolenie to naprawdę dobry wybór. Trzeba jasno zaznaczyć, że jeśli tylko decydujemy się na kurs zorganizowany przez renomowaną, doświadczoną firmę cieszącą się świetną opinią, możemy być pewni, że zdalna forma kształcenia nie obniży jego jakości. Podczas szkoleń internetowych można nie tylko zdobywać wiedzę teoretyczną, ale również ćwiczyć umiejętności praktyczne. Plusem takiej formy kształcenia jest brak czasochłonnych dojazdów do miejsca, w którym odbywa się kurs, co przekłada się również na oszczędność pieniędzy.

Więcej informacji znajdziesz na https://ux-pm.pl/poziom-1

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.