Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

"Szlachetna paczka" od grójeckiej Policji

11 grudnia 2017; 11:35

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Grójeccy policjanci oraz pracownicy cywilni włączyli się w realizację „Szlachetnej paczki”. Dzięki czemu do najbardziej potrzebujących już trafiły paczki przed zbliżającymi się świętami.

News will be here

Projekt ten ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania tysięcy osób. Głównym założeniem akcji jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy najbardziej potrzebującym, by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej paczce” darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy.

Policjanci i pracownicy cywilni z komendy w Grójcu wybrali rodzinę zamieszczoną w specjalnej bazie danych, którym postanowili pomóc. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy i przygotowali paczki na podstawie szczegółowych list potrzeb. W tym roku przekazano dary, które dotarły do matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci.

Szlachetne paczki wraz z wolontariuszami bezpośrednio dostarczono do potrzebujących. Akcja w grójeckiej komendzie nabrała tempa dzięki aktywności Pani Anny Piekut specjalisty Zespołu kard i szkolenia, która nawiązała współpracę z wolontariuszką „Szlachetnej paczki” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Belsku Dużym p. Kariną Kałdra. Dzięki zbiórce pieniędzy, w którą włączyli się również darczyńcy i przedsiębiorcy udało się przeprowadzić remont mieszkania potrzebującej rodziny. Zaangażowanie w akcję dzielnicowego z Posterunku Policji w Mogielnicy asp. sztab. Włodzimierza Wujka pozwoliło na podłączenie centralnego ogrzewania oraz stworzenia łazienki, której nie było w mieszkaniu. Jeszcze przed świętami remont zostanie zakończony. To wszystko było możliwe dzięki policjantom i pracownikom Policji oraz ludziom dobrej woli.

AW

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.