Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Sztuka Wydziału Sztuki - wystawa w GOK

19 maja 2015; 14:50

Grojec24.net

0 komentarzy

Grójecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 21 maja o godz. 18.00 na otwarcie wystawy prac studentów Katedry Projektowania i Grafiki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

News will be here

Prace, które biorą udział w wystawie wykonane zostały przez studentów i absolwentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Płaskiego w Radomiu. Pochodzą one z pracowni grafiki warsztatowej, pracowni grafiki projektowej jak i pracowni grafiki mediów cyfrowych, są wynikiem ćwiczeń realizowanych w w/w pracowniach pod kierunkiem doświadczonych i wybitnych pracowników artystyczno-naukowo-dydaktycznych, są to: prof Adam Romaniuk, prof Jan Trojan, prof Andrzej Markiewicz, dr hab. Andrzej Brzegowy, dr Michał Kurkowski, dr Katarzyna Pietrzak, mgr Szymon Piasta.

Prace prezentują wysoki poziom kreacyjny i technologiczny co jest wynikiem właściwego procesu dydaktycznego, który również wpływa na dużą różnorodność prezentowanych prac.

Serdecznie polecam i zapraszam na wystawę prac studentów i absolwentów Wydziału Sztuki, Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego Radom.

Katarzyna Pietrzak

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.