Tajemniczy dom w środku lasu. Czy sataniści odprawiali tam czarne msze? (VIDEO)

21 grudnia 2020; 07:47

Informacja prasowa

2 komentarze

Fot. Mystery Hunters Fot. Mystery Hunters

Ten tajemniczy, rzekomo nawiedzony dom znajduje się w miejscowości Stefanowo. Mówi się, że dom zaczął zwracać na siebie uwagę stosunkowo niedawno za sprawą historii opowiadającej o tym, że były właściciel tego domu podczas jego remontu, popełnił samobójstwo, wieszając się w piwnicy niedokończonej posiadłości. W środku znajdują się również mroczne malowidła, których zdjęcia znajdują się w załączniku. Czy to sprawka prawdziwych satanistów? I czy dom faktycznie jest nawiedzony?

Ogromny budynek osłonięty drzewami odstrasza samym swoim widokiem. W środku, na ścianach pomieszczeń znaleźć można dziwne malowidła, przypominające te, do odprawiania rytuałów satanistycznych. Czy jest to jednak sprawka prawdziwych wyznawców szatana?

Sataniści “rodem z filmów” to nikt inny, jak czarne, zakapturzone, mroczne postaci ze świecami i przyrządami rytualnymi w rękach. Tajemnicze osoby z czaszkami kozłów na twarzach w formie masek. Stereotypy podpowiadają nam różne obrazy satanistów. Ci jednak przede wszystkim wyglądają i pozornie zachowują się jak normalni ludzie.

“Prawdziwi wyznawcy szatana nie chodzą w nocy po opuszczonych i zrujnowanych miejscach, żeby pobazgrać sobie dziwne malowidła na ścianach. Nie odprawiają również tak dobrze znanych wszystkim rytuałów przy użyciu ostrych narzędzi, czy krwi, zabijając przy tym niewinne zwierzęta.” - mówi Radek, jeden z członków grupy Mystery Hunters, badającej historię tajemniczego domu obok Piaseczna.

Wśród ludzi panuje przeświadczenie, że sataniści dopuszczają się złych czynów, próbują ściągnąć na świat śmierć i zniszczenie, czy doprowadzić do apokalipsy. A tak naprawdę nie ma tak wielu ludzi, którzy się z tym identyfikują i wpisują się w ten schemat. Nawet żadna ze zorganizowanych religii satanistycznych nigdy tego nie robiła. Skąd więc mroczne i nietypowe malowidła w nawiedzonym domu w środku lasu?

“Prawdopodobnie jest to sprawka znudzonej młodzieży szukającej dodatkowego zastrzyku adrenaliny bądź ludzie, którzy na swój sposób chcą pokazać swój bunt względem wiary chrześcijańskiej. Spotkaliśmy się nawet z podobnym przypadkiem w Domu Dusz niedaleko Piaseczna. To właśnie tam po raz pierwszy znaleźliśmy na podłodze jednego z pomieszczeń odrąbaną głowę świni” - mówi Piotrek z Mystery Hunters.

Legenda związana z tajemniczym domem nie jest powszechnie znana. Mówi się, że dom zaczął zwracać na siebie uwagę stosunkowo niedawno za sprawą historii opowiadającej o tym, że były właściciel tego domu podczas jego remontu, popełnił samobójstwo, wieszając się w piwnicy niedokończonej posiadłości. Być może ta opowieść skłoniła niektórych do pojawienia się w tym domu, przeprowadzenia mrocznych rytuałów i próby kontaktu ze zmarłą osobą. Grupa Mystery Hunters postanowiła sprawdzić ten obiekt i spędzić tam całą noc. Badali dom pod kątem występowania zjawisk paranormalnych za pomocą takich urządzeń jak: czujniki pola elektromagnetycznego, dyktafon EVP, kamery full spectrum (emitujące światło niewidoczne dla ludzkiego oka). Czy badania coś wykazały?Miejsce to ma jednak swój niepowtarzalny, mroczny klimat, a historie na jego temat mrożą krew w żyłach. Być może właściciel domu umarł tam w dziwnych okolicznościach i nie może odejść z tego świata?

TAGI:

Komentarze (2):

XD; 30 marca 2021, 11:45

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Krzysztof ; 7 sierpnia 2022, 14:39

Rodzina mieszka przy tej okolicy od pokoleń. Baaa działka na której stoi dom, należała kiedyś do moich pradziadków. Gościu zmarł z przyczyn naturalnych, super młody nie był... Dom popadał w ruinę, miejscowi rozkradli co się dało, sam za gówniarza piłem w nim piwko na nielegalu😂 Napewno nikt w nim nie umarł. Ludzie mamy XXI wiek, zaraz na Marsie staniemy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Królewscy Jedlnia – Mazowsze: na problemy Wierzbicki Drugi raz z rzędu komplet punktów drużynie grójeckiego...
Rewers rozpoczął naukę w szkole. Nauczy się wyszukiwania zapachów narkotyków Narząd węchu jest najbardziej rozwiniętym i dominującym...
Zderzenie tira z audi na DK50. Obwodnica Słomczyna zablokowana W piątek około godz. 9.15 na drodze krajowej nr 50 w Sł...
Stojaki rowerowe częścią infrastruktury miejskiej Stojak na rowery często jest „niewidzialną” cz...
Grójeckie Klimakterium? Tego jeszcze nie grali! Uczestniczki Grójeckiego Uniwersytetu Otwartego wystąpią po...

Najnowsze ogłoszenia

Medycyna estetyczna w Praktident... Medycyna estetyczna w Praktident Medical Clinic Wrocław oraz Bolesławiec
Zatrudnię osoby do rwania jabłek Zatrudnię osoby do rwania jabłek. Praca lekka. Rwanie w skrzynie i z...
Szukam pracowników do zbioru jabłek Szukam pracowników do zbioru jabłek, możliwośćzakwaterowania
Sprzątanie grobów Grójec, całoroczna... Opiekujemy się grobami na terenie Głogowa oraz w sąsiednich miejscowościach.
KUPIE CIAGNIKI KAZDY STAN KAZDA MARKA... Kupię ciągniki rolnicze w każdym stanie sprawne i uszkodzone
Zetor...

Firmy z Grójca i okolic

Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.