Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Tak będzie wyglądał nowy skwer przy ul. Sienkiewicza w Grójcu [WIZUALIZACJE]

3 kwietnia 2024; 20:46

Grojec24.net

2 komentarze

Skwer przy ulicy Sienkiewicza Skwer przy ulicy Sienkiewicza

Burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda przedstawił w mediach społecznościowych wizualizacje nowego skweru przy ulicy Sienkiewicza, na którego budowę umowę podpisano w styczniu.

News will be here

Polecamy

Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego, zielonego placu zabaw dla dzieci, polany piknikowej ze stałymi leżakami, pergoli zacieniającej z parkingiem dla rowerów.

- Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad tym projektem z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i estetyce. Teraz mogę z dumą powiedzieć, że efekty tych starań są już widoczne - podkreśla burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda. - Mam nadzieję, że to miejsce stanie się ozdobą naszego miasta! - dodaje.W ramach zadania zostaną wykonane m.in.:
- kompleksowa, wielobranżowa dokumentacja projektowa
- pergola zacieniająca z umieszczonymi pod nią stołami piknikowymi
- pergola zacieniająca z umieszczonym pod nią parkingiem dla rowerów,
- plac zabaw dla dzieci młodszych,
- plac zabaw dla młodzieży,
- inne urządzenia zabawowo-sprawnościowe,
- polana piknikowa ze stałymi leżakami,
- zieleń wysoka i niska.Całkowity koszt inwestycji to 2 880 660,00 zł brutto. Prace mają zostać ukończone w terminie 20 miesięcy – do 30 września 2025 r. Wykonawcą inwestycji jest Greentica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Dofinansowanie: Inwestycja dofinansowana ze środków Województwa Mazowieckiego w ramach "Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego".

TAGI:

Komentarze (2):

Inwestycje ; 3 kwietnia 2024, 22:22

I będzie tak zrobione jak pozostałe inwestycje pod rządami Pana Burmistrza, tj. np. szkoła nr 1, czy park? Wizualizacja super, ale ja w te Pana Gwiazdy obietnice już nie wierzę.

K.; 6 kwietnia 2024, 21:38

Pięknie!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.