Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Tak nie powinien wyglądać korytarz życia. Zły przykład pod Grójcem (VIDEO)

16 lutego 2022; 19:00

Grojec24.net

5 komentarzy

Ratownicy medyczni z Grójca opublikowali w sieci nagranie z pilnego przejazdu na trasie Radom - Warszawa, kiedy doszło do pożaru naczepy w miejscowości Widów.

News will be here

Na filmie widać, jak karetka pogotowia musi manewrować wśród pojazdów, z których część próbowała zawracać.

We wtorek około godziny 10.10 na drodze ekspresowej S7 w miejscowości Widów doszło do pożaru naczepy pojazdu ciężarowego. Na czas akcji gaśniczej droga została całkowicie zablokowana, co na pasie w kierunku Warszawy spowodowało kilkukilometrowy zator.

TAGI:

Komentarze (5):

Don; 16 lutego 2022, 19:36

Utrudniającym wysokie mandaty …

Taryfikator; 16 lutego 2022, 21:07

Mózg to po pierwsze. A po drugie gdzie mamy naszą policję...? A po trzecie to nagranie już powinni przeglądać na komendzie.

uczestnik; 17 lutego 2022, 00:06

Oczywiście nie pochwalam zachowania kierowców . jednak ich rozumię.
Panie Ratowniku stałem w tym korku od godziny 10,25 do godziny 13,35 , gdy podszedł policjant i polecił jechać pod prąd do węzła w Długowoli. Kierowcy, którzy tam stali bardzo dobrze się zachowywali ( zjechali na pobocza drogi i umożliwili bezproblemowy przejazd), ale po ok. 2 godzinach oczekiwania, nie którym kierowcom zaczęły puszczać nerwy i zaczęli zawracać. Przed moim samochodem stała Skoda z dwójką dzieci w wieku ok.3 i 7 lat i rozumię kierowcę który zawrócił .

Stefan; 17 lutego 2022, 07:51

a ja nie rozumię...

Armagedon2020; 17 lutego 2022, 13:57

Korytarz życia, to korytarz życia. W takim przypadku powinny być bardzo wysokie kary 10000 zlotych,a dla niektórych to też za małe. Małe dzieci 3 i 7 lat już one rozumieją, co to jest ratować ludziom życie, a od czego jest ojciec czy matka, żeby wytłumaczyć nic im się nie stało były w samochodzie miłay ciepło, a siku jak się chciało to koło samochodu to nie wstyd rodzic zasłoni. Ludzie bądźmy ludźmi nikt z nas nie zna ,ani dnia, ani godziny jak nam może być potrzebny ten korytarz życia, a może naszym najbliższym. Pozostawiam do przemyślenia .Co za czasy,co za obyczaje,każdemu się spieszy chyba na tamten świat, a tam ze sobą majątku nie zabierzemy. Pozdrawiam tych niecierpliwych nauczcie się cierpliwości w czasach pośpiechu.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.