Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Tiki Taka Mazowsza Grójec rocznika 2005

9 czerwca 2015; 10:22

Grojec24.net

4 komentarze

Fot. SD

Mazowsze Grójec wygrywa po zaciętej walce turniej piłkarski w Sielance. W fazie grupowej po 4 wygranych meczach drużyna zajmuje pierwsze miejsce strzelając 20 bramek. W półfinale chłopcy z Grójca wygrywają 6:0 z rówieśnikami z Radomia. Przy dopingu swoich wcześniejszych rywali z grupy Mazowsze wygrywa mecz finałowy z drużyną z Puław. Zdobywa puchar i złote medale. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju zostaje Wiktor Kacprzak.

News will be here

Na terenie kompleksu sortowego Sielanka Center odbył się III Piłkarski turniej w ramach ogólnopolskiej akcji - Dni Przyjaciół Piłki Nożnej. Mecze były rozgrywane na doskonałym boisku trawiastym, gdzie swoje treningi odbywała drużyna Chorwacji i reprezentacja Polski.

Do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Mazowsze w grupie było rozstawione z drużynami: Orlika Radom I i II, Proch Pionki, Lider Radom. W rozgrywkach grupowych  nasza drużyna wygrała wszystkie mecze strzelając  swoim rówieśnikom 20 bramek tracąc tylko 3 gole. Drużyna wygrywa 4:0 z Orlikiem Radom, 8:0 Orlikiem II Radom. Trzeci mecz był zacięty. Mazowsze po fajnej grze pokonało 3:2 Proch Pionki. W ostatnim meczu fazy grupowej młodzi piłkarze z Grójca grali składnymi akcjami i wygrali 5:1 z Liderem Radom.

Podopieczni Konrada Główki grali widowiskowo. Trener był zadowolony z gry swoich młodych piłkarzy. Fajne składne akcje grane krótkimi dokładnymi podaniami przyniosły wysokie wygrane. Pomysłowa gra całej ekipy z Grójca dała drużynie komplet punktów i pierwsze miejsce.

W półfinale Mazowsze po strzeleniu 1 bramki atakuje. Tiki taka i szybkie kontry przyniosły wysoką wygraną 6:0 z Młodzikiem Radom. W meczu finałowym chłopcy trafiają na drużynę Puławiaka Puławy. W pierwszych minutach obie drużyny miały okazję do strzelenia bramki. Mecz był wyrównany i zacięty. Po składnej akcji całej drużyny Mazowsze zdobywa gola i prowadzi. Jednak rywale wykorzystując radość naszej drużyny szybko odpowiadają golem i pierwsza połowa kończy się  remisem 1:1. Trener w przerwie motywował swoich piłkarzy do uważniejszej gry w obronie. Mazowsze po zdobyciu drugiej bramki idzie za ciosem, dalej atakuje. Rywale odpowiadają tym samym i mieliśmy ciekawe widowisko, fajne zespołowe akcje godne finału. Dwie minuty przed końcem grójecka drużyna strzeliła kolejnego gola i wygrała 3:1.

Kolejny raz na turnieju młodzi zawodnicy Mazowsza godnie reprezentowali nasze miasto. Zwycięstwo zostało nagrodzone wielkim pucharem i złotymi medalami. Wiktor Kacprzak został królem strzelców turnieju. Zawodnicy w tym dniu zagrali w różnych ustawieniach. Należy pochwalić za składną grę wszystkie formacje Mazowsza Grójec i dobrą dyspozycję bramkarza. Sielanka okazała się dla nas gościnna.


Mazowsze Grójec zagrało w następującym składzie: Jakub Łukasiak, Jan Kozłowski, Wiktor Kacprzak, Aleksander Dulemba, Kacper Skarżyński, Filip Dmochowski, Maciej Zieja, Filip Górecki, Wojciech Wyleziński, Jakub Mawrus, Filip Poradzki, Karol Sztunbiński.

(sd)

WYNIKI:

MAZOWSZE 4:0 ORLIK
MAZOWSZE 8:0 Orlik II
MAZOWSZE 3:2 PROCH
MAZOWSZE 5:1 LIDER

PÓŁFINAŁY
MAZOWSZE 6:0 MŁODZIK

FINAŁ
MAZOWSZE 3:1 PUŁAWIAK

TAGI:

Komentarze (4):

Obserwator; 9 czerwca 2015, 13:52

Brawo dla drużyny i trenera. /tutaj warto posyłać dzieci bo dobre wychowanie i wzorce idą w parze z sukcesami. Niech się inne drużyny oraz inne dyscypliny w mieście uczą zasad sportowego rzemiosła!!!!!!

gosc; 9 czerwca 2015, 21:04

Może niech to będzie sztuka a nie rzemiosło ;). Gratulacje. Lepiej niech się zdrowo rozwijają, sukcesy to wtórna rzecz.

obserwator; 10 czerwca 2015, 22:21

czego też życzymy wszystkim uczniom naszych szkół a nie tylko adeptom piłki nooznej czy koszykówki

kangoo79; 15 czerwca 2015, 13:32

W składzie drużyny jest błąd w nazwisku jednego z zawodników.Nie Jakub Mawrus,a Hawrus.Pzdr.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.