Piłkarze beniaminka radomskiej okręgówki – TKKF Grójec – zanotowali drugi bezbramkowy remis z rzędu.
Pierwsza połowa meczu z Powiślanką Lipsko była dość wyrównana, ale to podopieczni Roberta Radońskiego mogli cieszyć się z prowadzenia. Niestety, sytuacji sam na sam nie wykorzystał Paszkiewicz.
W drugiej odsłonie przewaga TKKF była jeszcze wyraźniejsza, jednak wypracowanych okazji nie udało się zamienić na gola.
- Brakuje nam szczęścia – podsumował drugi bezbramkowy remis prezes TKKF, Andrzej Woźniak.
Powiślanka Lipsko – TKKF Grójec 0:0
Skład TKKF: Erden - Łojewski, Krogulec, Wierzbicki, Korczak, Lepa, Czacharowski, Chmielewski, Stefański, Paszkiewicz, Rotuski
Grali także: Cholewa, Kulczycki, Małecki












18 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia