W swoim pierwszym meczu towarzyskim w ramach przygotowań do nowego sezonu zawodnicy TKKF pokonali na stadionie przy ulicy Laskowej B-klasowe MKS Wyśmierzyce 2:0.
Obie bramki dla grójczan zdobył Kamil Małecki.
Najbliższy mecz towarzyski podopieczni Mariusza Kotańskiego rozegrają w najbliższą środę w Osuchowie. Później zmierzą się jeszcze z KS Warką, Legionem Głowaczów oraz Unią Skierniewice.
TKKF Grójec – MKS Wyśmierzyce 2:0
Bramki: Małecki Kamil (2)
TKKF: Małecki - Wierzbicki, Korczak, Czacharowski, Woźniak, Małecki K., Rusek, Kotański, Wojtulewicz, Kocięba, zawodnik testowany
Grali także: Błociszewski, Majdaszewski, Kołaczyński, Wiśniewski D., Stasiak
mat













22 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia