Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

To już piąty szef szpitala w Grójcu w tym roku

2 grudnia 2015; 14:19

Grojec24.net

61 komentarzy

Szpital w Grójcu.

Kolejna zmiana warty w grójeckiej lecznicy. Jak dowiedział się Grojec24.net, we wtorek rada nadzorcza Powiatowego Centrum Medycznego odwołała z funkcji prezesa Zbigniewa Kończaka.

News will be here

Jego miejsce na fotelu szefa szpitala ma zająć Marzena Barwicka, która do tej pory m.in. zajmowała się zamówieniami publicznymi w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym.

Powodem odwołania Zbigniewa Kończaka był brak formalnych możliwości wpisania go jako prezesa do Krajowego Rejestru Sądowego. Jak się okazało, Kończak został prawomocnie skazany z art. 286 par 1 Kodeksu karnego (przestępstwo przeciwko mieniu), a w związku z tym, nie może przedstawić wymaganego do pełnienia funkcji prezesa spółki prawa handlowego zaświadczenia o niekaralności. Co więcej, były już prezes PCM miał poświadczyć nieprawdę w przedłożonym radzie nadzorczej oświadczeniu o niekaralności.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym miesiącu Zbigniew Kończak, który kieruje samorządową spółką od sierpnia, sam złożył rezygnację. Jak napisała wówczas gazeta "Nad Wisłą" miało to związek z wydarzeniami, które miały miejsce na sesji rady powiatu grójeckiego 12 listopada. Podczas posiedzenia radni zarzucili prezesowi, że szpital nie zawarł z żadnym bankiem umowy na udzielenie kredytu, choć stosowne uchwały zostały podjęte już we wrześniu. Sporo słów krytyki Zbigniew Kończak usłyszał też właśnie w związku z tym, że nie dopełnił formalności odnośnie do aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

TAGI:

Komentarze (61):

kompromitacja; 2 grudnia 2015, 15:53

warto powiedzieć co było przyczyną kolejnej zmiany aktora w tej tragikomedii.Okazało się, że super kandydat Ścisłowskiego nie może pełnić funkcji ponieważ ... ma na karku wyrok. Podpisano umowy o pracę bez kompletu dokumentów czy też celowo przeoczono fakt,że gość nie dał papieru o niekaralności. Mało prawdopodobnym jest żeby można przeoczyć fakt,że gość wylatuje z Nowego Dworu Mazowieckiego z hukiem z dyscyplinarką na karku, nie rejestruje się jako prezes w KRSie a starosta nie reaguje. To z pewnością układ Ścisłowski - Kończak myśleli że uda im się pokręcić lody. Trzeba tylko zadać pytanie gdzie jest granica kompromitacji tych PiS owskich nieudaczników

personel szpitala; 2 grudnia 2015, 16:03

Znów zmienili prezesa o 12 w nocy - kolejna nocna zmiana ? Tamci byli nieudacznikami ale ci to właśnie przebili sufit absurdu. Ten naród nigdy nie będzie wolny dłużej niż 100 lat - armagedon właśnie zbliża się.
Z takimi idiotami nie zasługujemy na wolność.

marian; 2 grudnia 2015, 16:35

Zamknąć ten (burdel) w końcu będzie spokój nawet porządnego lekarza nie ma.

Pilnie poszukiwane Prawo i Sprawiedliwość; 2 grudnia 2015, 16:57

Jak to możliwe żeby podpisać umowę o pracę na takie stanowisko z człowiekiem który nie pokazał dokumentu o niekaralności ?
Państwo Radni macie obowiązek powiadomić prokuraturę o takich wałkach. Inaczej będziecie współwinni tego wszystkiego.
Panie Suski gdzie to PRAWO i gdzie ta SPRAWIEDLIWOŚĆ ? Czy teraz to będzie wszystko tak wyglądać w waszym wykonaniu ?
Pilnie poszukiwane Prawo i Sprawiedliwość !!!

bez owijania w bawełnę ; 2 grudnia 2015, 17:10

I kolejne 10 milionów w PiS - du

matematyk; 2 grudnia 2015, 17:14

Czy ktoś pokusi się obliczyć - ile nas kosztuje ten niedokształcony zarząd powiatu ?

zbyszek; 2 grudnia 2015, 17:30

Ponoć przywieźli w teczce tym razem jakąś kobitkę Suskiego z Radomia ?. Ciekawe czy sprawdzili jej papiery? ale mają wytłumaczenie - działali w pośpiechu i brali z łapanki.

informator; 2 grudnia 2015, 19:05

z informacji wynika, że ta Pani została zwolniona ze szpitala specjalistycznego z Radomia i toczy spory sądowe ze szpitalem (nie znam powodu dlaczego i czy ona ze szpitalem czy szpital z nią) w każdym razie nie byłbym zdziwiony jeśli za chwilę będziemy mieli kolejnego prezesa i sprawę w sądzie :)
Na spotkaniu w szpitalu powiedziała, że nie zna szpitala w Grójcu ale jest ambitna i z tego wynika, że za kilka miesięcy będzie gotowa do objęcia funkcji :) - jednym słowem przyszłościowa kandydatura.
Gratulacje Panie Suski
Jak tak dalej pójdzie to kamień na kamieniu po was nie zostanie !

ask; 2 grudnia 2015, 19:31

Panie Marku Suski,
chciałbym Panu przypomnieć, iż Pan z Radomia nie jesteś więc nie obdarzaj nas proszę człowiekami z tego od poniedziałku do piątku 10 000-nego "miasta".

:)); 2 grudnia 2015, 21:11

Ubawiły mnie komentarze:)

Waldek; 2 grudnia 2015, 22:02

Najlepsi dyrektorzy to są tylko w Radomiu? A do wyborów to potrzebni są wyborcy z Grójca.Opamiętajcie się co robi PIS z ludzmi. Wszędzie pakuje tylko zrzutków z Radomia.Najlepszą ulokowali w szpitalu w Nowym Mieście z biura poselskiego senatora.Doświadczona w robieniu herbaty i braniu co miesiąc wysokich poborów.

K. F.; 2 grudnia 2015, 22:45

pogadajcie sobie - tyle wam wolno ... jeszcze . Możecie pluć im w oczy oni i tak powiedzą , że deszcz pada i dalej będą robić takie przekręty. Pisiory dobiorą sobie wcześniej czy później jakiegoś siebie wartego człowieka, żeby mieli większość i będą siedzieć i śmiać się wam w oczy. To ludzie bez honoru i godności.

do ask i innych ; 2 grudnia 2015, 23:27

Co ma Suski z powiatem. Jeżeli byłoby tak jak państwo tu wypisujecie, że to niby poseł ma coś z tym wspólnego, to czy ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach byliby do dzisiaj w Grójcu?. Błąd starosty jest taki, że nie zrobił audytu we wszystkich instytucjach piastowanych do dziś przez klikę, jednym słowem całego powiatu. To będzie dla niego wielkim obciążeniem. Co do posła Suskiego uważam, że ma inne obowiązki niż tu w powiecie pilnować starosty czy innych radnych. Takich sobie wybraliśmy i takich mamy. Nie obciążajcie PiS-u bo nawet nie macie prawa tego robić, bowiem nie mają większości i sami nic nie zrobią. Myślenie nie boli.

kalii; 3 grudnia 2015, 08:12

Mentalność i świadomość Kalego . Jak się nie ma większości i nie ma możliwości rządzenia to nie siedzi się na stołkach - tylko podaje się do dymisji a nie robi głupotę za głupotą. Zresztą co ma do tego sytuacja o której mówimy - kiedy niekompetencja na stanowisku starosty doprowadza do sytuacji w której obsadza człowieka na stanowisku prezesa który jest karany za wyłudzenia i jeszcze wszystkim wmawia że to fachowiec wysokiej klasy ( co prawda nie dodaje w czym)

klika; 3 grudnia 2015, 08:15

szczególnie w Powiatowym Zarządzie Dróg satrosta - zlikwidował klikę - Brawo STAROSTA

wolf; 3 grudnia 2015, 11:08

Stanowczo żądam budowy lotniska w Grójcu nie gorszego niż w Radomiu, pan Kosztowniak to obiecał, a teraz się zmywa? Moja firma sprzątająca miała wygrać przetarg na sprzątanie tego lotniska. Jeden wielki skandal !!!

grajdół; 3 grudnia 2015, 11:24

Maja już ponoć nowego ( nową ) prezesa protegowaną pana suskiego z radomia
o taką Polskę pis walczył. Dla kolegów i koleżanek z kółka różańcowego amen

magnat; 3 grudnia 2015, 12:12

co do byłego Prezesa , a nie przyszło Wam do głowy że w takim Państwie i przy takim prawie sądowym nawet uczciwi ludzie mają kłopoty . Były prezes podobno zapłacił karierą za przekręty w spółce, z której ,,zapomniano" go wykreślić z KRS ale nasz kochany sąd zciągnął dług tylko od tego, który uczciwie wykazywał awoje dochody i w prezencie wbił go do kRS- u!!! chore Państwo chore prawo uczy że jednak nie należy być uczciwym. A czemu nie rozpisujecie się o tym, że jako jedyny sam zapłacił dług członków spółki żeby tylko nie mieć problemów bo oni sami poprzepisywali majątki na żony!!!!!! przecież to bardzo prosto teraz sprawdzić skoro już sam Prezes się dowiedział a więc działajcie a nie opluwajcie człowieka bo już za kilka godzin mogą i do Was zapukać do drzwi puk puk... - ,,nie pasuje Pan/Pani do układu"!! a tak na marginesie to Prezes uczciwie złożył rezygnację i to chyba już 2 listopada ale każdy miał nadzieję że można wyjaśnić nieporozumienie. Brawo za honor i odwagę Panie Prezesie

Waldi; 3 grudnia 2015, 12:26

a ja się troszkę pomęczyłem , pogrzebałem i rzeczywiście dotarłem do informacji jakoby Pan Prezes rzeczywiście poniósł koszty za wszystkich swoich współudziałowców i sąd skazał wszystkich natomiast tylko z Prezesa sciągnięto dług bo podobno tylko on wykazywał rzetelnie wszystko i nawet bez komornika zapłacił wszystko więc nie wylewajmy pomyj na ludzkie kłopoty. Jedno jest pewne gdyby wiedział że go wbito w KRS nie robił by z siebie głupka i nie próbował wpisać się w rejestr . Ludzie takie rzeczy się zdarzają niestety .

ja; 3 grudnia 2015, 12:59

W KRS nie można nikogo "wbić" bez uzasadnienia. Wpisuje się tam legalne władze spółek, a nikt nie dostaje się do władz spółki wbrew jego woli. Ludzie nie dajcie się mamić PiS-wskiej propagandzie. Trzeba mieć odrobinę wiedzy na temat prawa. Samo uwielbienie prezesa nie wystarcza aby wypowiadać się w kwestiach prawnych.

do grajdół; 3 grudnia 2015, 13:40

Jeszcze raz powtórzę- nie czepiajcie się posła Suskiego. Proszę o dowody, że On był prowodyrem tego precedensu. Każdego można opluć nie mając dowodów. Nieładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wyborca; 3 grudnia 2015, 13:46

Do KRS nie wpisano poprzedników, którzy doprowadzili powiat do takiej sytuacji. Zastanawiam się dlaczego!!!!!!!!!

do wyborcy; 3 grudnia 2015, 14:41

Wyborco - analfabeto prawny - do KRS wpisuje się władze spółek prawa handlowego (ewentualnie stowarzyszeń i spółdzielni) - a nie władze samorządu. Nie miało się w młodości zacięcia do nauki, co? Ale do polityki jak znalazł - można się wypowiadać na każdy temat. Dobry kandydat na przyszłego posła

z ostatniej chwili; 3 grudnia 2015, 17:45

Z nieoficjalnych informacji - ponoć Nowa Pani Prezes w szpitalu radomskim miała pseudonim " kierownik absurdu" zwolniona została z pracy za mobbing.
Sprawa w sądzie !
Oj będzie się działo !

do do wyborcy; 3 grudnia 2015, 21:43

W szpitalu grójeckim są spółki prawa handlowego więc ktoś kto doprowadził szpital do takiej ruiny powinien odpowiadać.

nietoperz; 3 grudnia 2015, 22:05

nie możliwe że jest taka zła, przecież została wybrana nocą, a ludzie wybierani nocą są uczciwi. Patrz wybór Kończaka,

ej; 3 grudnia 2015, 22:50

Dobrzyński radny też ma sprawę w sądzie, po co się Nakręcamy:)))
Maliszewski też miał sprawę w sądzie:)
...... pytanie?
Kto nie ma sprawy w sądzie? ????

gość ; 4 grudnia 2015, 07:27

Nowa Pani Prezes = chytra baba z Radomia. A wigilia tuż tuż, także uważać na napoje Zbyszko.

skazany; 4 grudnia 2015, 11:07

A szef CBA Kamiński skazany

kusy; 4 grudnia 2015, 18:23

a dobrze wam tak władze w grojcu to ukryty pis burmistrz i starosta nic nie robia a wystarczy opodatkować sadownikow i szpital bedzi najlepiej dzialajaca placowka w Polsce

zwiazkowiec; 4 grudnia 2015, 20:08

A może te dwie lalki Poncyleusz, Gwardys wystapia do dr.prawa z jagielonki aby ulaskawil ,,mesjiasza,,Konczaka ,bo to taki uczciwy człowiek ,a jak nie ułaskawi to zorganizują strajk w palacu prezydeckim taki jak w starostwie

anty zwiazkowiec; 4 grudnia 2015, 21:11

No wlasnie co na to pokrzywdzone pielęgniarki ,może zrobia zrzotke na dobrego mecenasa dla niwinego prezesia .może niech jada do Torunia do ojca Tadeusz po rozgrzeszenie za kłamstwa,i klapsydry

5454; 4 grudnia 2015, 21:31

:)

mieszkaniec; 4 grudnia 2015, 22:26

Szanowny Panie Suski może warto powołać ponownie byłego prezesa Pana Jagiełę . Był jedynym prezesem , który nie wpędzał szpitala w gigantyczne długi. Placówka się rozwijała , panował ład i porządek. Podwyższał standardy pracy nie zadłużając szpitala.Z tego co słyszałem wielu pracowników bardzo chwaliło sobie Pana Jagiełę . A co najważniejsze nie miał kłopotów z prawem !!!

Mieszkanka; 5 grudnia 2015, 11:52

A może by tak zacząć od wymiany w Starostwie. Potem wziąć się za szpital. Który to już prezes w tym roku? Bo z moich obliczeń wynika że 6 ? Może warto by na tak odpowiedzialne stanowisko powoływać na drodze konkursu i dokładnego zbadania profili kandydatów pod katem odpowiedzialności karnej i kwalifikacji zawodowej, a nie przywozić ludzi w teczkach (znajomych P. Starosty, P. Suskiego, P. Karczewskiego itp.). Bo jak widać kolega koledze pomoże a szpital w coraz większych tonie długach.

mieszkaniec; 5 grudnia 2015, 22:42

Ma Pani rację !!! Pozdrowienia dla mieszkanki .

do mieszkańca; 5 grudnia 2015, 23:31

Może pan nie wie, że to zadłużenie jest po panu o którym pan wspomina. Natomiast rada peeselowska razem z platformą przekształciła nasz szpital w spółkę prawa handlowego. Proszę nie wypisywać tu dyrdymałów, o tym o czym nie ma pan pojęcia. Co do prezesa nikt nie chce się podjąć takiego wyzwania a szpital trzeba ratować dla nas.

anty do mieszkańca; 6 grudnia 2015, 14:24

To nieprawda, że nikt nie chce się podjąć wyzwania jakim jest objęcie stanowiska prezesa szpitala. Jagiełło się zgodzi jeśli ten poseł, który nam wtyka wszystkie spady z Radomia zostawi Grójec w spokoju.

nick; 6 grudnia 2015, 14:43

Ale przecież Jagiełło jest też z Radomia

do nick; 6 grudnia 2015, 16:18

Teraz jest w Warszawy

do osoby, która ma pojęcie; 6 grudnia 2015, 23:25

Pani mądralińska to Pani opowiada dyrdymały i nie wie o czym pisze. Prezes o którym wspomniane było wcześniej jako jedyny szanował biały personel. Organizował dzień pielęgniarki, spotkania świąteczne i opłatkowe. Zawsze kierował się dobrem spółki, a nie układami. Gigantyczny dług zostawił po sobie następca Pana Jagieły !!!

do anty do mieszkańca; 6 grudnia 2015, 23:54

Jeszcze raz napiszę pan Jagiełlo zadłużył szpital i jeżeli wróci to będzie robił to samo. Wszystkie media ukrywały zadłużenie, i dziś ludzie piszą głupoty.

ranking; 7 grudnia 2015, 08:08

Ile czasu wytrzyma nowa prezes?
a. do Nowego Roku
b. 2 miesiące
c. Ponad 2 miesiące
GŁOSUJEMY

Pracownik RSzS; 7 grudnia 2015, 08:46

Wszystkim współczuje pani Marzeny Barwickiej....wciągu 5 lat z działu zamówień odeszło ok 15 osób a część do tej pory leczy się psychiatrycznie....

Pracownik RSzS; 7 grudnia 2015, 20:24

Jak PIS będzie żądziłtak dalej w naszym powiecie i kraju to wszyscy będziemy leczyć się u psychiatry!

pracownicy; 8 grudnia 2015, 14:43

Mamy pytanie do Pana Starosty i radnych PiS-u.Dlaczego po "doświadczeniu" z p. Kończakiem zatrudniacie na tak ważne stanowisko osobę która ma sprawę w Sądzie o mobing .itd. Przywieziona natychmiast po ustąpieniu Prezesa Kończaka !!! Udowadniacie Państwo , ze w tym wszystkim nie chodzi o dobro szpitala, o dobro mieszkańców , pracowników ale po wygranych wyborach w szale uniesienia i prędkości strusia pędziwiatra obsadzacie swoimi ludźmi wszystkie możliwe stanowiska nie biorąc pod uwagę kompetencji ,karalności ani uprawnień do wykonywania zawodu . Dotyczy to również nie dawno przyjętego męża pewnej pani radnej na stanowisko koordynatora d/s technicznych gdzie akurat w tym pionie technicznym nie było potrzeby zatrudniania dodatkowej osoby do pracy tym bardziej w obecnej kryzysowej sytuacji szpitala ! Mieliśmy nadzieję że PiS to partia prawa i sprawiedliwości jednak na własnym podwórku przekonujemy się że tak nie jest .

gość ; 8 grudnia 2015, 18:04

Pytanie czy ten Pan ma ważną umowę o pracę skoro podpisał mu ją prezes Kończak? A kaskę za listopad już przytulił. Oj Włodziu, Włodziu...

TKM; 8 grudnia 2015, 18:15

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Obserwator; 8 grudnia 2015, 19:15

Zatrudnianie najbliższej rodziny pani radnej powiatowej w podległej powiatowi spółce pachnie NEPOTYZMEM.

: ); 8 grudnia 2015, 20:24

Uwierzcie, przed Pisem było jeszcze gorzej:))))))

Do obserwatora; 8 grudnia 2015, 22:39

Cieszę się, że wreszcie PiS zaczął zatrudniać swoich. Tylko dlaczego tak późno i na stanowiska nic nie znaczące. Pan pisze, że to nepotyzm. To napiszę, że nie wie pan co to jest nepotyzm. By się pan wstydził. Odniosę się jeszcze do "pracownicy"-gdzie są zatrudnieni ludzie PiS-u, bo ja tu ich nie widzę. Oczywiście uważam, że powinni zatrudniać ludzi zaufanych i swoich bo biorą odpowiedzialność za działanie czy w gminie czy w powiecie. Dziwię się staroście, że jeszcze porządku z tym nie zrobił i trzyma tę hołotę do tej pory.

Mieszkanka; 16 grudnia 2015, 16:52

Po wcześniejszym komentarzu widać,iż ujawnił się zagorzały wyborca Pis-u. Pozdrawiam i życzę życia jakie Pis panu/pani zafunduje z całego serca jednak nie wszyscy chcą tego samego.

Co do szpitala dziwi mnie fakt, iż prezesi są przywożeni w teczkach, a nie wyłaniani na drodze konkursu być może wtedy okazało by się że znajdzie się odpowiednia i kompetentna osoba nie jak ostatnio osoby skazane wyrokiem sądu lub przeciw którym toczy się proces. Nowa Pani prezes wprowadza nowe porządki a z tego co mi wiadomo nie najlepsze dla szpitala. Może wreszcie my jako mieszkańcy weźmy się za porządki w starostwie i w szpitalu. Nagłośnijmy pewne nieprawidłowości które funduje nam starostwo w mediach, protestujmy, walczmy bo jeśli my mieszkańcy się za to nie weźmiemy to będzie jeszcze gorzej. A ten kto się do koryta dostanie będzie pomagał swoim.

JAKA BIDA; 16 grudnia 2015, 19:50

ECHO DNIA - Andrzej Kosztowniak zarobił w Radzie Nadzorczej Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu 7 393 złote. KOMENTARZ - były prezydent Radomia dzięki partii PiS po przegranych wyborach na prezydenta Radomia mógł sobie dorobić....KTOŚ MÓWI O KOLESIOSTWIE

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/region/art/9198252,prezentujemy-oswiadczenia-majatkowe-poslow-ziemi-radomskiej-za-2014-rok,id,t.html

nick; 17 grudnia 2015, 22:41

Ponad siedem tysiaków pobrał, a lotniska w Grójcu jak nie było tak nie ma.

JAKA BIDA; 18 grudnia 2015, 19:58

I NAGLE WSZYSTKO UCICHŁO OT CAŁA PRAWDA

pacjent; 18 grudnia 2015, 20:37

W szpitalu pacjenci na śniadanie przestali dostawać zupę mleczną. Oszczędności .Leków też nie ma. Następny krok - zakaz przyjmowania pacjentów . Pracownicy do zwolnienia.

córka pacjentki; 19 grudnia 2015, 21:34

Dlaczego posiłki na oddziałach rozdają panie które również sprzątają ?W tych samych fartuchach-niejednokrotnie brudnych.Zarządzają jedzeniem.Porcyjki są malutkie:( Dziwne...bo w pojemnikach zostaje jedzenie..No i te brudne dzbanki do herbaty .Tak trudno jest umyć dzbanek?!

Zibi; 20 grudnia 2015, 15:55

Zarząd Starostwa nie chce zatrudnić fachowca od drogownictwa, choć konkursów było już kilka na stanowisko dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.Czyżby w Radomiu nie było inżynierów drogowców ?

he; 20 grudnia 2015, 20:19

No tak, za POPSL panie podawały jedzenie w czystych fartuchach i nie sprzątaly, był jeden ale za to "zaradny" prezes, porcje były, że aż rzygać z przeżarcia się chciało, herbatę serwowano w porcelanowych czystych filiżankach, a posłodzić mozna było srebrnymi łyżeczkami, no i ten okropny Zarząd nie chce zatrudnić fachowca od drogownictwa:) no to to już przegięcie, tyle lat był przecież taki specjalista, a teraz ten okropny Zarząd taki błąd popełnił. Co za okropny Zarząd i te nowe rządy, przecież tak nie da się żyć, jejku przecież tak było zaje...... i wszystko popsuli!!!!!!
a najgorsze że ten Kończak, tyle kasy wyłudził!!!!
Choć szczerze zdziwiony jestem tą sumą:))))
Za POPSL to były śmieszne sumy:)

OBIEKTYWIZM; 26 września 2016, 13:08

W grójeckim szpitalu moja babcia zmarła na PRZEPUKLINĘ. Bieleń "nadstawiał" kieszenie, wpychał siną przepuklinę do środka, po czym na koniec zdecydował o wypisaniu Jej do domu, by ustalić "ewentualny" termin operacji. W tym czasie traciła przytomność. Wchodząc do gabinetu Binia, by zapytać o stan zdrowia babci, ten grał na komputerze. Moja babcia odeszła kolejnego dnia.
Analogiczna sytuacja, podejrzenie nowotworu płuc. Wszelkie skierowania na kolejne badania diagnostyczne są zgromadzone. Odpowiedz osoby mianującej się "prezesem" (bez niezbędnych kwalifikacji, doświadczenia i jakichkolwiek skrupułów, za to z solidnymi plecami ) - "Potrzebne są skierowania, musimy trzymać się procedur."
P.S. Nie kaleczmy tytułu medycznego "doktor", "ordynator" ludźmi , którzy są mordercami.
Żałuję, że ta osoba nie pamiętała o zachowaniu procedur, gdy zatrudniała męża radnej Bednarskiej bez żadnych kwalifikacji na kierowniczym stanowisku, czy też przyznała bezzasadną podwyżkę żonie wicestarosty.
Nawet Pan Bóg jej nie pomoże.

babka; 13 października 2016, 09:56

Pani prezes rozpiernicza wszystko co dobre teraz wziela sie za serwis sprzatajacy i bedzie osoby ktore po 30lat pracuja na oddzialach i wiedza co maja robic przenosic na inne oddzialy dzis interna a jutro blok operacyjny i tak dalej bo musza byc wszechstronne

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.