Wychowanek i wieloletni piłkarz naszego klubu – Tomasz Jaskólski – od nowego sezonu będzie trenerem B-klasowego GKS Belsk Duży. Tomkowi dziękujemy za reprezentowanie barw Mazowsza - pisze oficjalna strona grójeckiego klubu.
Oprócz Jaskólskiego ze stadionem przy ulicy Laskowej żegna się środkowy obrońca Łukasz Ogonowski, który od nowego sezonu będzie występował w drużynie KS Warka.
Powoli stabilizuje się kadra trenera Konrada Główki na nowy sezon.
W poniedziałek po kontuzjach do treningów wrócili dwaj ważni wychowankowie: najlepszy strzelec z poprzednich rozgrywek Rafał Sobczak oraz rozgrywający Damian Karls.
Z kolei z obozu studenckiego wrócił Jakub Derewicz, a wkrótce na zajęciach mają zacząć się pojawiać dwaj inni studenci: Oskar Kasperek i Michał Czerepok.
W poniedziałkowych zajęciach brało też udział dwóch nowych graczy: środkowy pomocnik oraz napastnik.
Kolejny mecz towarzyski podopieczni Konrada Główki rozegrają już dzisiaj o godzinie 18.00 w Kozienicach, gdzie zmierzą się z IV-ligową Energią.
MazowszeGrojec.pl
hm
26 lipca 2016, 18:52
dla niego tylko kasa sie liczyła a nie klub
nickt
26 lipca 2016, 20:43
Nie zawsze kominiarz przynosi szczescie,patrz Gluchow, za to zawsze wynosi kase - licza sie tylko pieniadze, tylko i wylacznie