Pole Position działa od 2005 roku - najdłużej na warszawskim rynku branży kartigowej. Obecnie prowadzi 2 nowoczesne tory kartingowe w Warszawie – na Bemowie oraz w Jankach.
Obiekt w Jankach został otwarty we wrześniu zeszłego roku. Zlokalizowany jest przy ul. Granicznej 15 (Sękocin Stary), 800 metrów od Ikei. Znajduje się w nowoczesnej, ogrzewanej i klimatyzowanej hali z dużym parkingiem. Zapewnia przestronną i przeszkloną widownię, sale konferencyjne, VIP Room, letni ogródek oraz szatnię z możliwością wypożyczenia profesjonalnych kombinezonów.

Jednak największą atrakcję jest sam tor. Standardowo ma on długość 350 metrów o bardzo ciekawej i technicznej kombinacji zakrętów. Dodatkowo, w okresie letnim konfiguracja jest wydłużana do 650 metrów poprzez wyjazd toru na zewnątrz hali. 75 metrowa prosta pozwala rozwinąć prędkość nawet do 50km/h, co zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy.

Do dyspozycji są 3 rodzaje najszybszych w Warszawie gokartów duńskiej firmy Dino: standardowe o mocy 6,5KM, dla dzieci o mocy 4KM oraz dwuosobowe przeznaczone m.in. dla najmłodszych klientów i osób niepełnosprawnych o pojemności 270 ccm i mocy 9 KM (gaz i hamulec w manetce kierownicy).

Tor Pole-Position ma w swojej ofercie szkółkę kartingową na specjalnych gokartach dla dzieci już od 100 cm wzrostu. Jest to również idealne miejsce na firmową imprezę integracyjną, połączoną z zawodami kartingowymi, wieczory kawalerskie, jak i urodziny dziecka.

Jeśli chcesz poczuć prawdziwy zastrzyk adrenaliny i poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy, musisz odwiedzić Pole-Position Janki.















1 godzina temu
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
2 godziny temu
Zwrot w sprawie nocnej prohibicji w Grójcu! Jest ruch wojewody
7 godzin temu
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
16 godzin temu
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
wczoraj, 08:58
Ogłoszenia