Będący w okresie roztrenowania piłkarze grójeckiego Mazowsza pokonali w środowym meczu towarzyskim MKS Piaseczno 2:1 (0:1). Gole strzelili Andrzej Rogoziński oraz Daniel Złoch.
Mecz w Piasecznie był dość wyrównany. Do przerwy 1:0 prowadzili IV-ligowcy. W drugiej połowie skuteczniejsi okazali się zawodnicy Tomasza Sokołowskiego. Z rzutu karnego wyrównał Andrzej Rogoziński, a gola na wagę zwycięstwa po szybkiej akcji prawą flanką zdobył Daniel Złoch.
W składzie Mazowsza zabrakło kilku podstawowych piłkarzy m.in. Rafała Sobczaka, Mariusza Lisieckiego, Jakuba Derewicza oraz Arkadiusza Gałki.
Okres roztrenowania potrwa do końca listopada. Do zajęć podopieczni Sokołowskiego wrócą w styczniu.
MKS Piaseczno – Mazowsze Grójec 1:2 (1:0)
Gole: Rogoziński, Złoch
Skład Mazowsza: Erden – Nojek D., Wysocki, Pawlak, Złoch, Rogoziński, Nojek M., Małecki, Czerepok, Grodzki, Orłowski
Grali także: Przybylski, Gotlib, Sygnarek A., Sygnarek O., Sokołowski
MAZOWSZEGROJEC.PL













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia