Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Trenuj z pasją w angielskim stylu - Football Academy w Grójcu!

29 marca 2016; 18:26

Informacja prasowa

9 komentarzy

Football Academy czyli największa sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce, otwiera nowy ośrodek na terenie Grójca.

News will be here

Szkółka Football Academy prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską. Akademia, oprócz samych zajęć piłkarskich, oferuje również edukację przez sport, ucząc swoich podopiecznych odpowiedniego zachowania w grupie, a także rozwijania innych obszarów wiedzy poprzez - wplatane w zajęcia - elementy wiedzy ogólnej.

Szkółki sieci Football Academy bazują na najlepszych angielskich wzorcach. Na grunt polski przeniesione zostały m.in. rozwiązania treningowe i organizacyjne. Grójecka Akademia proponuje treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej.

Misją Football Academy jest nauczenie dziecka gry w piłkę, a nie wybieranie tego, które już to potrafi.

Football Academy współpracuje na co dzień z wieloma klubami piłkarskimi zarówno krajowymi jak i zagranicznymi - jednym z takich klubów jest Bolton Wanderers FC. To przekłada się na jakość szkolenia najmłodszych.

Młodzi adepci piłki nożnej biorą udział we wszelakich turniejach, zarówno lokalnych, jak i krajowych. W każdym roku organizowane są Mistrzostwa Polski Football Academy – w której biorą udział wszystkie akademie z całej Polski. W trakcie tych mistrzostw jak i w trakcie trwania całego szkolenia dziecka najlepsi mają szansę dzięki Skautom i trenerom trafić do Reprezentacji Polski Football Academy.

Pierwszy trening w naszej szkółce jest zawsze bezpłatny. Warto z tego skorzystać - przyjść i sprawdzić, czy taka forma zajęć będzie dziecku odpowiadała. To także dobra okazja do rozmowy z trenerami, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Zapisy do Grójeckiego oddziału ruszają już niebawem, liczba miejsc niestety jest ograniczona, ale już teraz zapraszamy do zadawania nam pytań, oraz do zapoznania się z naszym projektem. Dla pierwszych 10 osób, które zapiszą się do naszej Akademii przygotowaliśmy niespodziankę w formie darmowej wycieczki po Stadionie Legii Warszawa z przewodnikiem. Zapraszamy także do śledzenia naszego fanpage: www.facebook.com/AkademiaGrojec

Wszelkie pytania można kierować na: grojec@footballacademy.pl  lub pod numerem telefonu: 667 720 494

Do zobaczenia na boisku!

TAGI:

Komentarze (9):

Niki ; 29 marca 2016, 21:24

Ciekawe kto by był trenerem

Football Academy; 29 marca 2016, 22:17

Trenerami są młode osoby, które w chwili obecnej są na szkoleniu trenerskim w jednym z klubów Ekstraklasy.

Football Academy; 29 marca 2016, 22:19

Sylwetki trenerów zostaną przedstawione na niezobowiązującym spotkaniu organizacyjnym dla zainteresowanych rodziców. ;)

LiverpoolFC; 30 marca 2016, 03:14

Ciekawie to brzmi. Super! Świetna inicjatywa. :)

Anna; 30 marca 2016, 18:10

kiedy odbędzie się spotkanie z rodzicami ?

Football Academy; 30 marca 2016, 20:20

Anno zapraszamy do kontaktu z nami, wszystkich chętnych poinformujemy o spotkaniu. Kontakt: tel: 667 720 494, grojec@footballacademy.pl a także poprzez facebooka na: www.fb.com/AkademiaGrojec

ha; 4 kwietnia 2016, 13:46

a na spotkaniu, okaże się, że trenerem będzie jeden z najlepszych trenerów w Grójcu po kursie trenerskim i przez kilka sezonów był asystentem trenerów zespołu seniorów, dla wtajemniczonych wiadomo o kogo chodzi, dopóki tacy trenerzy będą się zajmować pracą z młodymi ludźmi, dopóty w Grójcu będą tacy zawodnicy, na poziomie ligi okręgowej.

Football Academy; 5 kwietnia 2016, 20:34

Trenerami, będą nowe osoby w tej branży, obecnie są na szkoleniach u nas w centrali :) Stawiamy na młode osoby, które możemy wyszkolić od podstaw! Chcemy uczyć ich jak mają uczyć! Obecnie trenerzy są na zgrupowaniu trenerów FA, gdzie są szkoleni i wymieniają sie swoimi sugestiami.

Pozdrawiamy ;)

Zainteresowany; 6 kwietnia 2016, 00:29

Gdzie będą odbywać się zajęcia?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.