Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Trzech mężczyzn zatrzymano za kradzieże w Biedronce

10 lutego 2017; 18:20

Informacja prasowa

5 komentarzy

Trzej młodzi mieszkańcy Grójca cyklicznie kradli różne artykuły w jednym z grójeckich sklepów. Niedługo po zgłoszeniu zostali zatrzymani.

News will be here

8 lutego br. do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zgłosiła się pracownica sklepu Biedronka, która złożyła zawiadomienie o kradzieży artykułów spożywczych, higienicznych oraz alkoholu. Z informacji jakie otrzymali policjanci wynikało, że trzech młodych sprawców w krótkich odstępach czasu dokonywało cyklicznych kradzieży różnego rodzaju produktów na kwotę ponad 1000 zł. Sprawą zajęli się operacyjni. W krótkim czasie od uzyskania informacji dokonali zatrzymania wszystkich trzech sprawców kradzieży. Okazało się, że są to znani służbowo mieszkańcy Grójca, którzy wcześniej zatrzymywani byli już za podobne przestępstwa. Podczas czynności wszyscy mężczyźni przyznali się do zarzucanego im przestępstwa kradzieży.

Apelujemy do wszystkich osób zamieszkujących na terenie powiatu grójeckiego o przekazywanie wszelkich istotnych informacji o osobach dokonujących kradzieży mienia, w celu ograniczenia tego procederu. Będąc świadkiem kradzieży reagujmy, nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę. Kiedyś sami możemy stać się ofiara podobnego przestępstwa. 

/AW

TAGI:

Komentarze (5):

GrójecChuck; 10 lutego 2017, 19:50

Już czuje się bezpieczniej.

Nn; 11 lutego 2017, 17:24

Bezpiecznie...A co to znaczy?Policja która godzinami stoi w pod jedną z kładek i obserwuje jak topnije śnieg.... Napewno super frajda.A biedronka sama jest sobie winna,ze ma to co ma.Ochrony więcej nie ma niż jest to nic dziwnego,ze ja wynoszą bez płacenia.Oby tak dalej.Powodzenia biedronko.

nianiuś; 12 lutego 2017, 13:32

biedrona nie jest polska to trzeba ją doić.

Szymon; 12 lutego 2017, 20:12

A znalezli cos większego niż landrynki z Biedronki ? Moze jakis samochod ? Wózek widlowy ?

M; 16 lutego 2017, 23:45

Zgłosiłem kradzież mienia z ogrodzonej posesji, po 4 dniach otrzymałem pismo o umorzeniu śledztwa. Grojecka Policja! Nawet nie pojechali na miejsce zderzenia.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.