Tlenek węgla był przyczyną śmierci trzech osób w powiecie grójeckim. Do tragicznego zdarzenia doszło w domku parterowym we wsi Główczyn-Towarzystwo (gmina Mogielnica).
Jak donosi „Echo Dnia”, lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon 47–letniej mieszkanki Żyrardowa, jej 26–letniego syna oraz jego narzeczonej 21–letniej mieszkanki Chodzieży.
Cała trójka przyjechała na święta "do babci”. W letniej kuchni ogrzewanym piecykiem metalowym nocowali co roku. Strażacy stwierdzili, że piecyk wygasł w nocy, w kominie był tak zwany ciąg, a stężenie tlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu wynosił po godzinie jedenastej 141 ppm (jedna jednostka tej miary to jedna milionowa procenta stężenia tlenku węgla w powietrzu) – podaje gazeta.
ma, echodnia.eu, wp.pl









11 godzin temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
4 dni temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
4 dni temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 dni temu
Ogłoszenia