Turniej koszykówki chłopców rocznik 2003 to nieoficjalny półfinał mistrzostw Polski. Odbędzie się w grójeckiej hali sportowej Spartakus i będzie trwał od piątku do niedzieli
Udział biorą: TKM Włocławek (Mistrz Polski), MMKS Rybnik (3 zespół w kraju), BT Opalenica (finalista MP), ŁKS Łódź Szkoła Gortata, Zastal Zielona Góra (półfinalista MP), Żubry Białystok, Sudety Jelenia Góra oraz gospodarz łączona drużyna MKS Grójec i Rosy Radom
Terminarze tuż przed rozpoczęciem turnieju
Władze klubu MKS Grójec oraz zawodnicy zapraszają wszystkich do wspólnego kibicowania!
Wstęp oczywiście jest bezpłatny i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych
Więcej informacji na : https://www.facebook.com/grojeckakoszykowka/













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia