Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

TVP.info: „Pisior pierd…ony” – seria ataków na radną PiS i jej męża

6 stycznia 2017; 09:05

Grojec24.net

37 komentarzy

Tekst na stronie TVP.info Tekst na stronie TVP.info

Pocięte opony w samochodzie, wulgarne napisy i zniszczone auto – tak nieznani sprawcy nękają od dwóch miesięcy Teresę Bednarską, przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim - informuje TVP INFO.

News will be here

Wczoraj ford państwa Bednarskich został doszczętnie zniszczony. Zamaskowany osoba pocięła opony nożem i wymalowała sprayem na lewej stronie pojazdu napis: „pisior pierd…ony”. Jakby tego było mało, sprawca wstrzyknął w większość otworów auta piankę montażową.

– Nie mam już siły. Od kilku miesięcy nas nękali, np. przebijając opony, ale teraz te ataki osiągnęły apogeum. Wczoraj pod domem zniszczono nasz samochód – mówi portalowi tvp.info roztrzęsiona Teresa Bednarska, przewodnicząca klubu radnych PiS w powiecie grójeckim.

– Do ataku doszło o godz. 20.18, jak wynika z monitoringu. Zamaskowana kapturem postać namalowała wulgarny napis na jednej stronie auta, porżnęła opony i zniszczyła samochód. Zgłosiłam to na policje. Tym bardziej, że to już czwarty taki atak, choć do tej pory nie były one na taką skalę – dodaje.

Sprawą zajmuje się wydział kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. – Mogę potwierdzić, że w czwartek rano otrzymaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu w Grójcu samochodu ford Fiesta. Sprawą zajęli się grójeccy policjanci – poinformowała tvp.info podkom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowa grójeckiej policji.

Nie można wykluczyć, że rodzina radnej wystąpi o ochronę. – Od 6 listopada, kiedy to wszystko się zaczęło, były już cztery incydenty – dodaje Włodzimierz Bednarski.

tvp.info

TAGI:

Komentarze (37):

gosc; 6 stycznia 2017, 09:11

no i dobrze. pis nieszczy nasz kraj, oni niszcza jej auto.

Anonim; 6 stycznia 2017, 09:43

Gość czy Ty siebie słyszysz ? co Ty wgl wygadujesz ? Masakra do czego ludzie mogą się posunąć 😮 czytam i aż nie mogę uwierzyć że w Grójcu takie rzeczy się dzieją 😦 można nie być kogoś sympatykiem ale żeby posuwac się do takich rzeczy i napadac na kogoś tylko dlatego że nie jest z sympatyzujacej partii ? Mam nadzieję, że znajdą tego huligana i poniesie za to karę !!!

Kowal; 6 stycznia 2017, 09:52

PiS robi wreszcie porządek. Wypędzi tę tuskową swołocz.


Do Kowala; 6 stycznia 2017, 10:11

Coś ci umysł szwankuje. Zatrudnianie swoich krewnych i kolesi to jest nepotyzm, a nie jakiś tam porządek.

Xyz; 6 stycznia 2017, 10:22

"pod domem" przecież samochód na zdjęciu stoi na terenie szpitala...hmm

Gość; 6 stycznia 2017, 11:19

Co ten samochód robił po godzinie 20.00 na terenie szpitala przy kuchni? Przecież administracja pracuje do 15.30.

Roman; 6 stycznia 2017, 11:40

Kultura polityczna tuskowiczów jak ma ktoś wątpliwości że należy to tępić to jest naoczny przykład, tego barachła nie da się oderwać od władzy bombą atomową, narobili smrodu i jeszcze się puszą, Kijowskie barany tylko się nażreć i psioczyć na demokrację, kiedy wreszcie to bydło zajmie odpowiednie miejsce w szyku, to tyle bo scyzoryk otwiera się w kieszeni jak czytam np "gościa" twoje podejście do tematu to kultura pełnym ryjem bo na gębę n ie zasługujesz kmiocie

gosc; 6 stycznia 2017, 11:41

Brak poszanowania prawa jest porażający i w tym przypadku dotknął akurat osobę z PiS. Przykre bardzo.

To efekt arogancji nowej obecnej wladzy, sa tacy w Starostwie, którzy lecą z łapami do innych oraz fatalną kondycją szpitala, jednostki podległej.

Roman; 6 stycznia 2017, 11:45

Co ci kmiocie "gościu" pis zniszczył w tym kraju to, że dobiera się do d... złodziejom i wspiera ubogich to jest niszczenie kraju, jak ty na tym działaniu stracisz to widocznie ci się należy, a następnym razem jak zaczniesz pluć to rób to pod wiatr to wreszcie będzie skuteczny efekt

ocena; 6 stycznia 2017, 12:06

Bardziej bym to łączył z fatalną sytucją w szpitalu (zatrudnienie krewnych/rodziny radnych powiatowych) i traktował jako nieuzasadniony akt wandalizmu, wynik bezradności i reakcję na tzw. dobrą zmianę w szpitalu, dobrą dla garski nowych wybrańców. Mało prawdopodobne, ale może też to być prowokacja.

Skoro jedni nie przestrzegają prawa i łamią konstytucję, inni nie szanują cudzej własności.

Gość; 6 stycznia 2017, 12:41

Roman = Hubcio.

Obserwator; 6 stycznia 2017, 14:35

Hahaha samochód nie został zniszczony pod domem tylko na parkingu pod szpitalem i prawdopodobnie dokonywał to syn państwa Bednarskich a co najlepsze to samochody są syna

wyborca; 6 stycznia 2017, 15:08

Przypomnę, że PiS był w opozycji 8 lat i nigdy w Grójcu na tle politycznym nie było takiej nienawiści do rządzących. Ludzie opanujcie się, bo do czego doprowadzi takie zachowanie, na pewno do niczego dobrego.

Gość; 6 stycznia 2017, 15:16

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

do oserwatora; 6 stycznia 2017, 15:37

obserwator=gość. Dla mnie to sam fakt jest ważny, a nie na kogo był zarejestrowany samochód. To jest auto rodziny. Czy policja coś w tej sprawie robi? Mam nadzieję, że radna zgłaszała te poprzednie przypadki.

Do Obserwator. ; 6 stycznia 2017, 15:48

Jesteś pewny? To bardzo poważne oskarżenia. Po co miałby to robić?

Tt; 6 stycznia 2017, 15:53

Co jareczku wpisy na forum przestały cie jarać i wziąłeś sprawyy w swoje ręce??? Długo jeszcze za IP mamusi będziesz się chował pajacu?

Xxx; 6 stycznia 2017, 16:08

Tylko kompletny debil mógł to zrobić pewnie zwolennik kodu lub po specjalnie piszę nazwy tych partii małymi literami bo tyle są warte.

miron; 7 stycznia 2017, 07:13

Kolejny flustrat z p.o. Powinien udać się do kolegów w sejmie.Tam potrzeba takich okupantów.

Antek; 7 stycznia 2017, 08:29

poczekajcie jak policja zakonczy slectwo,bo sprawca moze nie byc zwolenikiem ani kod-u,czy po i wtedy bedzie glupio panie Romanie i Mironie

Abc; 7 stycznia 2017, 08:51

Jeśli samochód stał na terenie szpitala, to szybko ustalą sprawcę, bo tam zamontowane jest sporo kamer.

do wyborcy; 7 stycznia 2017, 12:18

A może wyjaśnisz, kogo w tym kraju można określić jako speca od wzniecania nienawiści?

Kto dzieli ludzi, kto nie szanuje innych poglądów, nie szanuje większości głosującego społeczeńswta. Stare dobre bolszewickie metody, propaganda działa.

Sejmowa większość, demokratyczne wybory - OK, ordynacja i progi wyborcze spowodowały, że PiS ma większość w Sejmie. Ale nie ma za sobą większości społeczeństwa, tak naprawdę ma go w du... Nie można żyć w jednym kraju i spychać na margines ponad 60% głosujących wyborców. Karma wraca.

do do wyborcy; 7 stycznia 2017, 12:45

O czym człowieku piszesz? Do takich czynów PiS nigdy się nie posunął. Nikogo nie zabił, nikomu krzywdy nie zrobił. 8 lat rządzili i wyrządzili, na każdym szczeblu władzy-agresja, nienawiść, złodziejstwo, głupota i układy. Na marginesie nie wyobrażam sobie powrót tego co było.

PIS; 7 stycznia 2017, 13:31

Robiąc czystkę w starostwie, musimy sie liczyć że eita z dawnego rozdania PSL nie odpuści i do konca będzie walczyć o swoje stołki.

do pis ; 7 stycznia 2017, 15:19

nie siej ninawisci prymitywie,poczekaj na wyniki pracy policji

PIS; 7 stycznia 2017, 18:51

Nie obrazaj innych prymitywie....... kazdy ma prawo do swojej opinii.

kwanty; 7 stycznia 2017, 20:02

Sprawca powinien być ukarany, tak jak każdy inny sprawca zniszczenia mienia. Jego poglądy polityczne, a także państwa Bednarskich to sprawa drugorzędna. Na marginesie - chuligan to przez ch, a nie przez h.

do Antka; 7 stycznia 2017, 20:10

Mam pytanie, czy coś pan wie na ten temat? Proszę zgłosić na policję incydent i nie wypisywać dyrdymałów bo ukrywanie przestępstwa też jest karalne. Zaszło przestępstwo i ludzie dobrej woli pomogą w wyjaśnieniu bo policja jak widać nie radzi sobie.

gość ; 8 stycznia 2017, 02:39

przecież pod blokiem państwa Bednarskich też są kamery i co jakoś nie można ustalić sprawcy po prostu ktoś sprytnie to robi i bardzo dobrze musi znać każdy ruch więc musiał by cały czas ich obserwować żeby wyczaić że z dnia na dzień pan Bednarski na noc zostawił samochód na parkingu zakładu pracy na logikę biorąc czymś musieli sobie zasłużyć na to i nie wydaje mi się żeby było spowodowane ze p.Bednarska jest w PIS

do Gościa; 8 stycznia 2017, 09:55

Ma Pan Gość świętą rację. Pani Bednarska jest dobrym człowiekiem, jeśli może to pomaga, a nie szkodzi. Nie sądzę aby zasłużyła swoim działaniem w PIS na zniszczenie samochodu. Jak dobrze pamiętam to Pani Teresa była wiodącym motorem grójeckiego PIS w wyborach samorządowych i co z tego ma ? Powinna być przynajmniej zastępcą starosty albo przewodniczącą rady powiatu. A kogo mamy na tych stanowiskach ? Liczę, że będzie jakieś spotkanie z Panem Suskim lub Panem Karczewskim i będzie możliwość ich zapytać czym zauroczyły ich osoby, które dostały intratne stanowiska na terenie powiatu, a jeszcze 2 lata temu pluły na PIS. Z noworocznym pozdrowieniem sympatyk PIS

antyKOD; 8 stycznia 2017, 10:06

z calym szacunkiem, ale uwazam, ze z takim doswiadczeniem, przygotowaniem merytorycznym i haryzma, pani Teresa powinna kandydatowac zdecydowanie wyzej. Sejm a moze kolejne wybory prezydenckie? ;)

PIS; 8 stycznia 2017, 10:39

Tak juz w naszrj polityce... kti dzis wrogiem jutro moze byc przyjacielem. Dlatego nie warto ufac gloszonym poglądom. Wazne jest co czlowiek zrobil dla swojego środowiska i jakim jest w kontaktach z ludźmi. Jak gardzu nimi ti trzebs jemu odplacic tym samym. Najlepszym przykladem zmiany punktu widzenia jest niejaki pan Dorn.

gość; 8 stycznia 2017, 12:51

Przykro stwierdzić Grójec nie dorósł do rangi miasta nadal jest daleko za wsią.

do gościa; 8 stycznia 2017, 13:57

Ma pan rację, że Grójec nie dorósł do rangi miasta. Widać to z kim mamy do czynienia. Chamstwo, brak kultury, wandalizm i układy. Omija się ludzi o innych poglądach-boją się uczciwych i takie rzeczy będą na porządku dziennym. Mam wrażenie, że boją się uczciwej radnej i podkładają jej i jej rodzinie potworną świnię.

bezstronny; 8 stycznia 2017, 18:35

Czytam te Państwa wpisy i jestem tak zamotany, że nie wiem co napisać. Przytoczę tylko dwa wpisy " robiąc czystkę w starostwie itd" oraz, że Pani Teresa powinna kandydować zdecydowanie wyżej "Sejm a może wybory prezydenckie". Wynika mi z tego, że Państwo, którzy zamieścili te wpisy są takimi miasteczkowymi albo wiejskimi "NARCYZAMI". Pani Teresie należą się wyrazy szacunku bo na to zasługuje

Narcyz wiejski; 8 stycznia 2017, 22:02

Jasne, ze należy sie szacunek. DZIŚ ona, jutro będą następni. To jest zaraźliwe, niestety.

ciętynapis; 9 stycznia 2017, 16:04

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.