Twój sklep internetowy może być zyskownym przedsięwzięciem. Zdobądź tylko dobrą pozycję w Google

13 lutego 2020; 12:28

-

Polski rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, jednak wcale nie oznacza to, że działać na nim jest łatwo. Z wykonanych przed dwoma laty badań wynika, że kondycja nieco ponad połowy sklepów jest zła lub przynajmniej słaba. Jednocześnie niewiele – mniej niż jedna trzecia – takich podmiotów funkcjonuje dłużej niż osiem lat. Każdego roku upada ich tysiące. A przecież znamy i takie, które okazały się niebywałym sukcesem. Jak do nich dołączyć? Zadbać o skuteczną promocję!

Pozycjonowanie sklepów internetowych to dziś konieczność. Walcz o uwagę klientów!

Czasy, gdy sam fakt obecności w sieci stanowił istotny atut, nim się obejrzeliśmy odeszły w niepamięć. Dziś zakupy w internecie to codzienność i dotyczą najrozmaitszych artykułów. Rośnie przy tym rola urządzeń mobilnych, co pomaga dokonywać ich szybko, impulsywnie, w odpowiedzi na nagłe zapotrzebowanie. Do wyścigu o uwagę milionów klientów staje więc już kilkadziesiąt tysięcy polskich e-sklepów. Trudno wskazać taki asortyment, przy którym nie trzeba liczyć się z konkurencją, a w wielu przypadkach jest ona szczególnie silna i liczna. Mogłoby się wydawać, że duży popyt stworzy wielkie szanse dla ich wszystkich, rzeczywistość jest jednak inna.

Zachowanie internautów sprawia, że to, czy w danym przypadku będzie ich milion czy pięć milionów nie przekłada się prosto na liczbę sklepów, jaka może się z nich utrzymać. Tylko nieliczni cierpliwie przeglądają bowiem wiele wyników wyszukiwania w Google – bo to tam przecież rozpoczynamy z reguły zakupy. Zdecydowana większość poprzestaje na pierwszej stronie, przy czym nie wszyscy przewijają ją do dołu. Zdobądź więc jak najwyższe pozycje, a zdobędziesz także klientów! Każda kolejna pozycja to radykalny wzrost ruchu. Choć zdobywanie tych z samej czołówki trwa najdłużej i jest najbardziej kosztowne, płynące z tego zyski sprawiają, że warto tą walkę toczyć.

Dobra pozycja w Google to podstawowy warunek sukcesu. Zadbaj jeszcze o sam sklep

Na nic najbardziej nawet udana witryna sklepu, a także atrakcyjna oferta, jeśli niewielu potencjalnych klientów ma szansę do niej dotrzeć – a tak będzie, jeśli wymaga to od nich długich poszukiwań. Pozycjonowanie sklepów internetowych pozwala jednak nie tylko uzyskać zyskowne pozycje w Google, ale także wiąże się z koniecznością znacznej poprawy budowy i sposobu działania strony. Jak bowiem przypominają specjaliści z firmy AFTERWEB, optymalizacja już dawno nie sprowadza się jedynie do stworzenia treści z odpowiednimi frazami. Obecnie trzeba zadbać także o wiele zagadnień technicznych. Zarówno tych niewidocznych lub nierzucających się w oczy – jak poprawny kod czy właściwa postać adresów podstron – jak i bardzo cenionych przez internautów, by wymienić tu choćby szybkość ładowania czy przystosowanie do jakże ważnych dziś urządzeń mobilnych. Praca fachowców z profesjonalnej agencji SEM nada więc sklepowi nową postać, czyniącą z niego narzędzie o znacznie wyższej skuteczności. Zadbaj tylko o właściwe wyeksponowanie kluczowych dla klienta informacji, atrakcyjną szatę graficzną i eliminację wszelkich niedogodności na drodze do złożenia zamówienia, a Twoi rywale pozostaną daleko w tyle!

 

Najnowsze artykuły

Grafficiarze w rękach wareckich policjantów Kobieta i trzech mężczyzn odpowiedzą za namalowanie na poci...
Trzech włamywaczy w rękach grójeckich policjantów Policjanci z Grójca zatrzymali trzech podejrzanych o szereg...
Tłumy na spotkaniu. Nie dla "Pendolino" przez Grójec W niedzielę w remizie OSP w Pabierowicach odbyło się...
Mecz towarzyski: Mazowsze Grójec - Ryś Laski 4:6 W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni Macieja Soroki...
Restauracja Reneta zamknęła swoje podwoje Z końcem 2019 roku z gastronomicznej mapy Grójec zniknęła...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Opiekunka lub opiekun osoby starszej...

Planowany termin wyjazdu: najpóźniej od 06.03.2020 na...
Opiekunka osoby starszej w Niemczech...

Planowany termin wyjazdu: 30.03.2020 na 6 tyg.
Opiekunka seniora w Niemczech, Diedorf/Augsburg...
Planowany termin wyjazdu: 26.03.2020 na 2 miesiące
Opiekunka seniora w Niemczech, Diedorf/Augsburg...
Planowany termin wyjazdu: 26.03.2020 na 2 miesiące
Opiekunka osoby starszej w Niemczech,...
Planowany termin wyjazdu: 30.04.2020 na 6 tyg.

Wynagrodzenie:...

Firmy z Grójca i okolic

PERFEKT-COM Jeśli cenisz sobie dokładność i uczciwość to jesteśmy ta firmą, Nasza...
Firma przeprowadzkowa Lider - Przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, jednak wykonujemy także przeprowadzki...
CityBus - przejazd busem do Modlina Profesjonalna firma transportowa, o ugruntowanej pozycji na rynku, CityBus,...
Fotowoltaika Brewa Zbudujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną i obniżymy rachunki za...
Twój Dzień - organizacja imprez okolicznościowych... Szukasz wodzireja na swoje wesela? Skontaktuj się z agencją Twój Event,...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.