Uczniowie Technikum Ogrodniczego jako Laureaci Konkursu otrzymali nowoczesny mikroskop z wyposażeniem od firmy Bayer CropScience.
Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu w ramach akcji "Zostań Partnerem Grunt to Bezpieczeństwo". Podczas szkolenia zgłębiali wiedzę z zakresu bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin i zrównoważonego ogrodnictwa.
W trosce o zrównoważony rozwój ekologiczny przed ogrodnikami stoją ważne zadania. Współcześni ogrodnicy muszą byś świadomi stosowania środków ochrony i nawożenia. Świadomość ta musi zaistnieć w wielu aspektach: substancje czynne w środkach ochrony, warunki stosowania, magazynowanie, wpływ na rośliny ogrodnicze oraz inne organizmy.
Jesteśmy wdzięczni firmie Bayer CropScience za przekazany sprzęt, który będzie służył uczniom w jeszcze lepszym pogłębianiu wiedzy z zakresu ogrodnictwa.













18 godzin temu
Akcja drogówki z Grójca. 21 pieszych ukaranych mandatami
19 godzin temu
Policjanci z grupy SPEED na drogach powiatu grójeckiego. Efekt? Kilkadziesiąt ujawnionych wykroczeń
23 godziny temu
Rodziny bohaterów AK poszukiwane. Rusza ważna inicjatywa w Grójcu
przedwczoraj, 13:27
Działacze Konfederacji przeciw systemowi kaucyjnemu. Dali temu wyraz w Grójcu
przedwczoraj, 10:42
Ogłoszenia