W piątek, 20 maja w Zespole Szkół Specjalnych im. ks. J. Twardowskiego w Grójcu, w filii w Nowej Wsi odbyło się niezwykłe sportowe spotkanie w ramach projektu "Sprawdź się z Mistrzem".
Uczniów odwiedził Paweł Januszewski - lekkoatleta, specjalista w biegu na 400 m przez płotki, mistrz Europy. Dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych. Rywalizacja przebiegała w ciepłej atmosferze. Na zakończenie obserwowaliśmy mistrzowski bieg przez mini płotki w wykonaniu Pawła Januszewskiego. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale, dyplomy i autografy, a ci którzy wykazali się nietuzinkową wiedzą otrzymali nagrody.
To był super dzień!
(info ZSS Grójec)













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia