Grójeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu grójeckiego podejrzanych o kradzież. Ich łupem padły stalowe gąsienice od maszyny leśnej o wartości 30 tysięcy złotych. Gąsienice sprzedali w jednym z punktów skupu złomu. Teraz podejrzani o ten czyn odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło na przełomie kwietnia i maja br. w Lisówku pod Grójcem. Prace w lesie prowadzono przy pomocy specjalnej maszyny wyposażonej w stalowe gąsienice. Wartość utraconego mienia właściciel oszacował na 30 tysięcy złotych.
Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie zebranych informacji, wytypowali i zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Grójec w wieku 62 i 53 lata. Okazało się, że mężczyźni skradzione mienie sprzedali w jednym z punktów skupu złomu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Agnieszka Wójcik













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia