Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Ukrywał amfetaminę pod poduszką. W piwnicy miał jej dużo więcej

9 stycznia 2024; 09:08

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Piasecznie Fot. KPP w Piasecznie

Ponad 20 tysięcy porcji handlowych amfetaminy, można było przygotować z narkotyków zabezpieczonych w mieszkaniu oraz piwnicy 45-letniego mieszkańca gminy Tarczyn. Zatrzymali go piaseczyńscy kryminalni. Sąd uwzględnił wniosek prokuratora – zatrzymany najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

News will be here

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego stale monitorują środowiska przestępcze dokonując zatrzymań osób wchodzących w konflikt z prawem. Kiedy funkcjonariusze uzyskali informacje o tym, że 45-latek w miejscu swojego zamieszkania posiada środki odurzające, niezwłocznie przystąpili do weryfikacji tej wiedzy, a ich praca po raz kolejny zakończyła się owocnie.

Pierwsze porcje narkotyków funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu 45-latka, ukryte były pod poduszką. Mężczyzna przekonywał policjantów, że jest to amfetamina, którą ma na własny użytek. Jeszcze większa ilość substancji zabronionych, ujawniona została w piwnicy należącej do 45-latka. W trakcie czynności, funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, z których można przygotować ponad 20 tysięcy porcji handlowych.

Środki odurzające zostały zabezpieczone, a Nowy Rok mieszkaniec gminy Tarczyn rozpoczął od pobytu w policyjnej celi. Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Grójecki sąd przychylił się do wniosku Prokuratura z Prokuratury Rejonowej w Grójcu i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na okres 3 miesięcy.

st. asp. Magdalena Gąsowska/mw

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.