Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Uroczyste pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

10 stycznia 2017; 08:42

Grojec24.net

32 komentarze

Fot. KPP Grójec Fot. KPP Grójec

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna wraz z Zastępcami uroczyście pożegnał policjantów, którzy odeszli na emeryturę. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa grójeckiej Policji za ich dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

News will be here

5 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu odbyło się pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów. Ze służbą pożegnali się asp. szt. Grzegorz Górka oraz asp. szt. Robert Skowroński. Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Michał Skwarczyński oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu kom. Paweł Kalinowski wręczyli funkcjonariuszom podziękowania za długoletnią służbę. Komendant podziękował za lata rzetelnej służby oraz wyraził nadzieję, że będą im towarzyszyć miłe wspomnienia połączone z satysfakcją płynacą z dotychczasowej kariery w w szeregach Policji.

Asp. sztab. Robert Skowroński po blisko 29-letniej służbie zakończył swoją przygodę z mundurem. W ostatnim czasie realizował zadania służbowe na stanowsku zastępcy oficera dyżurnego KPP w Grójcu. Asp. sztab. Grzegorz Górka rozpoczął służbę w 1994 roku, przez ostatnie lata pracował na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Chynowie. Funkcjonariusze od samego początku swojej kariery byli związani z pionem prewencji. 

/AW

TAGI:

Komentarze (32):

Radosny; 10 stycznia 2017, 13:33

Ludzie z doswiadczeniem w kwiecie wieku, mogacy dalej sluzyc spoleczenstwu i kolegom w pracy (swoim doswiadczeniem) decyduja sie jednak na odejscie na (zasluzona) emeryture. Czy to tak powinno wygladac? Czy przelozeni nie powinni zabiegac o to aby dobrze wyszkoleni pracownicy, w ktorych zainwestowano spore pieniadze odchodzili z pracy?

Wesoły ; 10 stycznia 2017, 18:02

Szkoda ze nie napisali co pan Górka nawywijał ze się tak szybko zwinął na emeryturę .

Aneta; 10 stycznia 2017, 18:38

Szkoda tez zr nie napisano, ze Pan Robert Skowroński odszedl chociaz mogl i pewnie chcialby dalej pracowac, ale ze rzady Pisiorow wymyslily sobie, ze nikt kto zaczal prace do roku 1990 nie powinien juz pracowac bo przyjmował sie za MILICJI

:); 10 stycznia 2017, 21:03

Aneta, masz rację, mógłby i chciałby.... ale powiem Ci jedno, bardzo dobrze zrobił..
CI co zostaną, co boją się teraz odejść, mówię o tych co już mają wiek, co tak trzymają się stołkow, co są wykonczeni psychicznie, zdolowani, gnojeni przez młodych specjalistów, komendantow, nowych kierowników, Ci co teraz na sile chcą zostać, bo licząc, że włażenie w d... ma sens i zrobią dzięki temu karierę......
obudza się z ręką w nocniku, z emerytura jak rolnik,
i wtedy wspomna Roberta i Górkę; )
Pozdrawiam

;); 11 stycznia 2017, 17:36

ale mamy nowe "kierownictwo" z radomia "wybitnych fachowców", z małym stażem m.in kierowcę komendanta wojewódzkiego, który nagle został komendantem w Grójcu albo komendantów, którzy wcześniej służyli tylko w AT i nie maja pojęcia o pracy w Policji, nie wspominając o niższym szczeblu kierownictwa z "poludnia" i nagle woda sodowa uderza - WSTYD ! - Robert i Grzegorz są niewątpliwie lepszymi fachowcami od obecnego "kierownictwa z południa" Pozdrawiam ;)

jk; 11 stycznia 2017, 17:40

świetnie

justyna; 11 stycznia 2017, 17:54

...ale wreszcie mamy "świetne" kierownictwo z radomia. Komendantów, którzy pełnili służbę tylko w AT i nie znają podstaw pracy w policji, a jeszcze lepszym przykładem jest komendant, który wcześniej był kierowcą komendanta wojewódzkiego - "wybityny fachowiec" nie wspominam już o niższym szczeblu kierowniczym, boe nie ma o czym.
Pozdrawiam

Marta; 12 stycznia 2017, 20:49

W Grójcu nowe radomskie władze.z kierowcy na komendanta a co ze słoma z butów wystaje. Jeden z radomiakow przy władzy ma kamerkę w aucie żeby policjantów nagrywać. Jednym z priorytetów jest zakaz parkowania przez policjantów na parkingu pod komendą żeby dla radomia miejsc wystarczyło. Przenoszą doświadczonych żeby były miejsca dla radomia nie ważne ze prosto po szkole bez doświadczenia. Ważne ze swój.

....; 12 stycznia 2017, 22:46

...dobra zmiana;)
Ciekawe, jak długo "dadzą radę"
Trzymam, kciuki za obecnych przełożonych, mam nadzieję, że zdazycie uciec na emeryturę , jak Ci aspiranci, którzy odeszli, chyba troche przymuszeni..
Obyscie Wy "uciekając" mieli takie przywileje ;)

Ciekawe; 12 stycznia 2017, 22:47

Ciekawe że pod tymi komentarzami, w których tak narzeka się na władzę, nikt się nie podpisuje swoim imieniem tylko fikcyjnym...
Jak macie odwagę, to piszcie pod swoimi danymi

wgr; 12 stycznia 2017, 23:56

Kasia wroc!!!!

KRYSPIN; 13 stycznia 2017, 13:50

...NO I CO ZROBISZ JAK NIC NIE ZROBISZ.
CO ZROBISZ? NO NIC NIE ZROBISZ!!! :)))))))))))))))

Ruda; 13 stycznia 2017, 23:08

Mnie osobiscie zmiamy odpowiadaja. Wreszcie brak jest afer o glupoty i zbednego krzyku......
Jestem przekonana ze wielu pracownikow uwaza podobnie.
Reszta niech sobie gada.

Sympatyk; 14 stycznia 2017, 00:11

Grzegorz, nie gryzie cię sumienie? Nie masz wyrzutów, że w takim s...ie przyszło odejść? Kolego, nie zachowałeś się jak trzeba,,, Gentlemen z Bożej łaski,,,

Rgw; 14 stycznia 2017, 00:14

Kasia ???, Która ??? bo jedna to dobra wróżba, a druga pozostanie inną ;)

Jk; 15 stycznia 2017, 14:01

Jednak nic nie przebije kierowcy, jest najlepszy, powodzenia; )

Cha; 16 stycznia 2017, 20:34

Fary też ma potencjał, ale kierowcy nie przyćmi;)

nikt; 16 stycznia 2017, 21:36

Fajne forum się zrobiło - można się sporo dowiedzieć o Policji grójeckiej.

oleole; 17 stycznia 2017, 18:09

Dawno dawno temu elektryk został prezydentem to teraz kierowca zostanie Komendantem Głównym ? Tak trzymać ✌

sławek lasota; 18 stycznia 2017, 12:13

witaj Robercie i Grzegorzu w rodzinie emerytów P. Będzie dobrze,

sławek lasota; 18 stycznia 2017, 12:35

widzę że tabliczki z podziękowaniem za służbę takie same jak dawniej, a dodatek był

jasio prawdomówny; 18 stycznia 2017, 20:25

Ciekawe że pod tymi komentarzami, w których tak narzeka się na władzę, nikt się nie podpisuje swoim imieniem tylko fikcyjnym...
Jak macie odwagę, to piszcie pod swoimi danymi

W komentarzu do Ciekawego - sam się podpisz jak masz odwagę. Ja znam dużo policjantów z Grójca i nie chciał bym tam pracować, a z tym komendantem kierowcą - to jest niesamowity człowiek - świadka przesłuchać nie umie, protokołów z czynności procesowych to chyba nigdy nie wypełniał ale komendant z niego i fachowiec jakich mało!!! Ten fary też jest dobry "uderz w stół w sąsiednim pomieszczeniu a podejrzany od razu powie kto otworzył puszkę pandory itd." wszystko siłą to jest metoda. A mówią że jest zakaz tortur. Po prostu Kłantanamo czy cuś.

dorota; 19 stycznia 2017, 07:41

nie ma co dobra zmiana, pod ich rządami to chyba już ze 20 policjantów i to najbardziej doświadczonych odeszło, albo emerytura albo inna jednostka. Ładnie rozłożyli tą komendę. Jeszcze z rok to zostaną chyba sami młodzi, no i przyd....asy...

Marek; 20 stycznia 2017, 08:53

Co się tam dzieje to jest po prostu żenujące...
Tak to jest jak ludzie bez doświadczenia kierują taką dużą Jednostką...

ursula.zet66; 20 stycznia 2017, 21:36

Z tego co widzę to tak źle jeszcze nie było. Współczuję tym co służą w tej jak to mówią "karnej jednostce" . Myślę że komendanci czytają te wpisy i wyciągną z tego jakieś wnioski bo to jest jakiś dramat jak można rejestrować swoich podwładnych na prywatnej kamerze, jak można przy użyciu siły wymuszać zeznania - czy to oby nie jest przestępstwo ? Szkoda tylko młodych policjantów bo nimi można łatwo manipulować.

Do wszstkich; 20 stycznia 2017, 22:45

Przecież jest super, jest bezpiecznie;)
I co z tego, że z AT, albo, że kierowca,
....nie ma znaczenia doświadczenie, bo nigdy nie mialo:)
JEST GIT;)
.....
do następnych wyborów.;)
Potem, będzie tak samo dobrze, albo jeszcze lepiej,
...jak zawsze;)

już prawie emeryt; 21 stycznia 2017, 16:44

oczywiście że to czytają Ci przełożeni za pięć groszy, już pewnie zwrócili się do administratorów o udostępnienie IP użytkowników, bo widać że większość wpisów to chyba policjanci z Grójca, tylko jaka jest podstawa prawna bo chyba CI co się tu wpisują nie popełnili przestępstwa, ale podobno wszystko się rządzi swoimi prawami i nawet czasem pokrzywdzonych się zatrzymuje w tej dziwnej "od pewnego momentu jednostce" np. sprawa "MARTENS"

Jk ; 21 stycznia 2017, 23:31

Urszula, napewno czytają wpisy, problem jest ze zrozumieniem tekstu; ))

tak było by najlepiej, ale ro już było w Polsce pana Tuska; 22 stycznia 2017, 01:20

Idealnym kandydatem według niektórych piszacych byłby np. wiek do 25 lat, doświadczenie w policji powyżej 10 lat, najlepiej władający 5 językami, inne specjalistyczne kursy mile widziane, jeśli pracownik nie ma doświadczenia to je zdobedzie, a wszyscy starzy myślą, że jak oni odejdą, to się fima rozwali,,, spokojnie nie rozwali się.
Emerycie siedź na zasłużonej emeryturze, pojedź na Maderę i wypoczywaj.

wojtek,do tak by bylo....; 22 stycznia 2017, 11:02

Wyszło szydło z worka- na kilometr czuć PISiorka. Myślimy, myślimy. Na Maderę??? A kasiorka??? Do rzeczy. Niedziela, 7:00 i pukanie do drzwi. Policja pyta czy sąsiad jest w domu,czy tu mieszka itd. Prośba o interwencję- niech pan zejdzie i pogoni lumpa itd. Kradzież- jak pan wskaże kogoś to może pana oskarżyć.Takie zasłyszane-szok. Popieram odejścia bo tak nie można i się nie da. Niech błysną nowi.Powodzenia. Dla Prezesa też.

:); 22 stycznia 2017, 14:00

Urszula, nie tylko czytają, nawet piszą komentarze:))

Kmp; 22 stycznia 2017, 19:41

Far gratuje awansu. Dziwne po ostatnim wejściu

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.