Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Uroczystość w grójeckiej komendzie

20 lutego 2024; 10:26

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W piątek w grójeckiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji Święta Służby Cywilnej. Podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożył pracownikom Komendant Powiatowy Policji w Grójcu.

News will be here

Komendant mł. insp. Wojciech Bednarski wraz z Zastępcami mł. insp. Michałem Skwarczyńskim i mł. insp. Robertem Janikiem w obecności kadry kierowniczej oraz zgromadzonych policjantów, złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Komendant podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Potwierdził również, że w działaniach jednostki odczuwalna jest praca „cywili”, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy Policji.

Czym jest służba cywilna? To przede wszystkim ludzie – członkowie korpusu służby cywilnej, urzędnicy państwowi, których zadaniem jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania administracji rządowej. Funkcje służby cywilnej są różnorodne i dotyczą niemal wszystkich dziedzin naszego życia. Zwyczajowo dotychczas świętowany w listopadzie, od tego roku Dzień Służby Cywilnej został ustanowiony na 17 lutego.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.