W czwartek, 8 czerwca na stadionie GOS przy ul. Laskowej zostały rozegrane VII Igrzyska Przedszkolaków.
W imprezie uczestniczyły dzieci z 6 placówek: Publicznego Przedszkola nr 2, Publicznego Przedszkola Prowadzonego przez ZCMN, Publicznego Przedszkola nr 4, Oddziału Przedszkolnego PSP nr 3, Niepublicznego Przedszkola "Baśniowy Pałacyk oraz Niepublicznego Językowego Przedszkola "Bajka".
Dzieci rywalizowały w 6 konkurencjach, takich jak: wyścigi w workach, toczenie piłki lekarskiej, wyścigi z woreczkami, przekazanie piłki, rzut do celu, wyścigi rzędów. Na koniec zawodów wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy a na piersi każdego zawodnika zawisł okazały medal. Nagrody wręczyli dyrektor ZAPO Tadeusz Naduk i Dyrektor GOS Mazowsze Jerzy Bińkiewicz. Jak każdego roku igrzyska wzbogaciły pokazy sprzętu policji, wojska polskiego oraz straży pożarnej. Organizatora wspierał niezawodny wolontariat pracujący przy PG Grójec. Wszystkim zaangażowanym
w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy dziękujemy. Gratulujemy ducha walki
i zapraszamy za rok ! :-)












15 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
21 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
22 godziny temu
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Liga okręgowa: Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 3:2
3 dni temu
Ogłoszenia