17 Listopada na hali sportowej PSP Sułkowice odbył się VII Turniej tenisa stołowego organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Chynów.
Zawody z roku na rok cieszą się coraz wyższą frekwencją i poziomem sportowym. W tej edycji do 7 stołów podeszło łącznie 32 zawodników w 3 kategoriach.
Klasyfikacja końcowa turnieju :
Junior 8-14
1.Oliwia Wiencek
2.Wiktoria Wiencek
3.Bartosz Borowski
Kobiety open
1. Anna Płodzik
2. Katarzyna Skucińska
3. Karolina Regulska
Mężczyźni open
1.Wieslaw Altawegier
2.Waldemar Nawrocki
3.Grzegorz Sobieraj
Podziękowania kierujemy do Wójta Gminy Chynów, pana Tadeusza Zakrzewskiego, za ufundowanie nagród oraz objęcie patronatem nasz turniej.
Bardzo dziękujemy za wypożyczenie stołów:
OSP DRWALEW, OSP MACHCIN, PSP MACHCIN, PSP SUŁKOWICE, Firmom KRZYŻANOWSKI PRZYJĘCIA W OGRODZIE, SYLWESTER WOŹNIAK DIAGMOSTYKA SAMOCHODOWA WOLA PIECZYSKA, BET-TRANS CHYNÓW.
Zawody cieszyły się sporą publiką na trybunach, a emocje zawodników dało się usłyszeć nawet poza obiektem sportowym.
Zapraszamy za rok!
Fanom tego sportu polecamy sklep ze sprzętem do tenisa stołowego uStefiego:
https://www.ustefiego.pl/pol_m_Odziez_Koszulki-180.html












przedwczoraj, 10:28
Startuje #SuperDzielnicowy 2026!
3 dni temu
Szykuje się nowa inwestycja pod Grójcem. Może być praca nawet dla 300 osób
3 dni temu
Międzynarodowy gang prowadził fabrykę mefedronu pod Grójcem
4 dni temu
Zachowanie pieszych pod lupą grójeckich policjantów. Ujawniono aż 31 wykroczeń
4 dni temu
Ogłoszenia