Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

VIII. Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki

18 września 2016; 12:42

Grojec24.net

3 komentarze

VIII. Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki VIII. Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki

VIII. Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki odbędzie się tym razem w Łowisku Pod Dębową Beczką w Kawęczynie (link mapy poniżej) w dniu 25.09.2016 (niedziela). Zapraszamy wszystkich na godzinę 12:00.

News will be here

Czy wiesz jaka pozycja na rowerze jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Jakie ćwiczenia powinieneś wykonać zanim wyruszysz na wycieczkę? Co jaki czas powinieneś robić przerwy i co zjeść przed treningiem? Te i inne porady uzyskasz od naszych fizjoterapeutów podczas VIII. Zlotu Rowerowego Krainy Jeziorki. Wszystko w trosce o nasze zdrowie.

25 września Kraina Jeziorki zaprasza wszystkich rowerzystów na VIII. Zlot Rowerowy, który odbędzie się pod hasłem „Rowerem po zdrowie”.  Ugości nas „Łowisko Pod dębową Beczką” mieszczące się w Kawęczynie, czyli w samym sercu Krainy Jeziorki.  Jest to piękna, otoczona lasami posiadłość, na terenie której znajdują się łowiska karpi, leszczy, płoci, szczupaków i tołpyg. Na uczestników czekać będzie fizjoterapeuta, specjalizujący się w problemach osób uprawiających kolarstwo.  Każdy uczestnik weźmie udział w licznych grach i zabawach z nagrodami, spędzi miło czas na łonie natury z innymi pasjonatami rowerów oraz otrzyma mapę z oznakowaniem szlaków rowerowych Krainy Jeziorki.

Dla miłośników zdrowych słodkości specjalnie na tę okazję przyjadą okoliczni bartnicy, żeby opowiedzieć o pszczołach, pokazać jak wygląda ul od środka i poczęstować wspaniałym, lokalnym miodem. Będzie możliwość zakupienia tegorocznego miodu w dniu zlotu.

Podczas Zlotu będzie można zadbać nie tylko o nasze zdrowie, ale i o stan techniczny naszych rowerów. Naszym gościem będzie serwis rowerowy Annda z Piaseczna, który sprawdzi wasze rowery po sezonie, doradzi jak zakonserwować je na zimę oraz podpowie co warto mieć na wyposażeniu.

Dla wszystkich przewidziane jest wspólne ognisko z kiełbaskami oraz najlepsze w Polsce, grójeckie jabłka.  

Spotykamy się o g. 12:00 w „Łowisku Pod Dębową Beczką” przy ulicy Zatylnej w Kawęczynie.

Uczestnictwo w Zlocie jest bezpłatne. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 22.09 na adres: zlotrowerowy2016@gmail.com. Musimy wiedzieć ile kiełbasek dla Was zamówić.

Do zobaczenia w Kawęczynie!

Kraina Jeziorki to ponad 400 km szlaków rowerowych leżących w dolinie rzeki Jeziorki. O krok od stolicy w kierunku południowym, na obszarze powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego i gminy Mszczonów. Największymi atrakcjami Krainy Jeziorki są: Zamek w Czersku, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie z tężnią solankową, piaseczyńsko-grójecka kolej wąskotorowa, termy w Mszczonowie, zalew Osieczek, tor samochodowy w Słomczynie, drewniane kościoły w Chynowie, Rembertowie, Lutkówce i na Mariankach, liczne pałace, dwory i często towarzyszące im parki.  Liczne są tu rezerwaty czy leśne kompleksy wypoczynkowe.

W programie:
- gry i zabawy z nagrodami
- ognisko z kiełbaskami
- spotkanie z fizjoterapeutą
- doradztwo serwisu rowerowego
- prezentacja bartników z możliwością zakupu miodu z Krainy Jeziorki

Spotkanie planujemy zakończyć ok. godz. 15:30

Uczestnictwo oczywiście jest bezpłatne.

Zgłoszenia udziału (obowiązkowo) proszę wysyłać do 22.09 na adres: zlotrowerowy2016@gmail.com – musimy wiedzieć, ile kiełbasek zamówić.

Link do mapy:
https://www.google.pl/maps/place/Łowisko+Pod+Dębową+Beczką/@51.9352015,20.8853748,11.5z/data=!4m5!3m4!1s0x47192342ae89d2df:0x55a8938fea54fdbf!8m2!3d51.93415!4d20.912869?hl=pl

Więcej informacji:
www.krainajeziorki.pl
www.facebook.com/KrainaJeziorki

TAGI:

Komentarze (3):

miotacz; 6 października 2016, 14:43

Szkoda ze przegapiłem. Czy jest szansa na jakąś powtórkę z rozrywki. Kupiłem sobie marketowca z wyprzedaży stosunkowo niedawno i teraz próbuję nadrobić deficyt letnich podróży,.

anko; 8 października 2016, 19:46

Ja tak samo. Mam nadzieję że jeszcze coś bedzie mimo ze zimno. Na dobrą sprawę to do pierwszego śniegu można jeździć tylko trzeba się dobrze ubierać.

minio; 23 października 2016, 22:41

A która markę bo oni maja chyba ze 3. Besta?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...
Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.