Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Viktoria wspiera młodych piłkarzy FC Mundialito

19 marca 2018; 13:58

Informacja prasowa

0 komentarzy

Grupa producentów owoców VIKTORIA zdecydowała się zostać partnerem akademii FC MUNDIALITO i wspierać rozwój sportowy jej podopiecznych.

News will be here

- Bardzo się cieszę, że Viktoria dołącza do grona przyjaciół naszej akademii. Wierzę, że nazwa nowego partnera FCM to również zwiastun wielu wspaniałych meczów i...boiskowych wiktorii naszych małych piłkarzy! - mówi Michał Kocięba, założyciel i dyrektor generalny FC MUNDIALITO.

Pod patronatem nowego partnera FCM znajdzie się rocznik 2010. Logo firmy ozdobi koszulki meczowe, a grupa Viktoria wspierać będzie udział dzieci w turniejach. Mali piłkarze będą mogli liczyć również na wspaniałe owoce, które będą otrzymywać od partnera akademii.

- Misją naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości owoców i promocja zdrowego trybu życia. Myślę, że wpisuje się to idealnie w rozwój najmłodszych sportowców, w diecie których nigdy nie powinno zabraknąć wyśmienitych, świeżych owoców! Tak więc FC MUNDIALITO i Viktoria to znakomite połączenie - przekonuje Karol Dobrzyński, Prezes Grupy Viktoria.

Do grona przyjaciół FCM, dzięki którym podopieczni akademii i ich rodzice mogą liczyć na specjalne przywileje w ramach programu partnerskiego, należą: R-GOL, Grójecki Ośrodek Kultury, grojec24.net JumpWorld #Radom, Games4U, Studio Fotograf-Grójec.pl, księgarnia wydawnictwa SQN oraz Parkietowo.pl

FC MUNDIALITO zaprasza do współpracy wszystkie firmy zainteresowane wsparciem rozwoju najmłodszych piłkarzy!

Akademia FC MUNDIALITO powstała w 2016 roku. Jej założycielem jest Michał Kocięba, były rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Legii Warszawa. W trzech ośrodkach FCM (Grójec, Mogielnica, Goszczyn) trenują dzieci w wieku 4-12 lat. Od grudnia 2017 roku w akademii funkcjonuje również drużyna żeńska. Więcej informacji o FC MUNDIALITO można znaleźć na stronie: http://fcmundialito.pl/ oraz fanpage-u: https://web.facebook.com/FCMundialito/ Kontakt: akademia@fcmundialito.pl

Grupa Producentów owoców Viktoria sp. z o.o. powstała w styczniu 2011r. Spółka została założona przez producentów owoców zajmujących się jednocześnie ich sprzedażą. W bogatej ofercie firmy znaleźć można: jabłka, śliwy, wiśnie, grusze, czereśnie i truskawki. We wszystkich gospodarstwach, które zrzesza grupa prowadzony jest system integrowanej produkcji (IP). Owoce pochodzące z IP są systematycznie kontrolowane przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Siedziba grupy znajduje się w powiecie grójeckim w miejscowości Kozietuły - znajdującej się na trasie Grójec-Mogielnica. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://grupaviktoria.pl/

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...
Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.