Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

W Błędowie rozegrano I Turniej im. Stanisława Sitarka

30 stycznia 2019; 09:45

Informacja prasowa

0 komentarzy

W niedzielę 27 stycznia w Błędowie odbył się I Turniej piłkarski im. Stanisława Sitarka.

News will be here

Turniej otworzył Mirosław Jakubczak - wójt gminy Błędów, który wyraził satysfakcję i akceptację dla podjętej inicjatywy. Patron turnieju przez wiele lat był zaangażowany w działalność samorządową i społeczną  jako zastępca wójta, radny powiatu grójeckiego, przewodniczący rady nadzorczej Spółdzielni Ogrodniczej. Spośród wielu pasji szczególne miejsce w jego aktywności zajmowała praca na rzecz GKS Sadownik Błędów. W tegorocznym turnieju wzięły udział drużyny: Broń Radom, Mazovia Rawa Mazowiecka, Zodiak Sucha, Pilica Nowe Miasto, GKS Belsk Duży, Kraska Jasieniec, Mazowsze Grójec oraz gospodarze Sadownik Błędów.

Pierwszym triumfatorem turnieju została Pilica Nowe Miasto, która w finale wygrała z Zodiakiem Sucha 2 do 1. W meczu o trzecie miejsce Sadownik pokonał Mazowsze Grójec 2 do 0.  Za najlepszego zawodnika turnieju uznany został Bartłomiej Wielgus - Zodiak Sucha. Pozostałe wyróżnienia otrzymali zawodnicy Pilicy Nowe Miasto: Piotr Banasiak w kategorii najlepszy bramkarz i Marcin Salamon - najlepszy strzelec.

Wręczając medale i puchary Jacek Adamski - sekretarz gminy Błędów - gratulował organizatorom turnieju, i życzył kontynuacji w kolejnych latach. A zatem do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju piłkarskim w Błędowie!

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.