Już po raz drugi w Grójeckim Ośrodku Kultury swoje prace zaprezentują studenci i absolwenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.
Celem Wydziału jest rozpowszechnianie kultury i sztuki poprzez organizowanie wystaw i konferencji. Wydział Sztuki współpracuje zarówno ze społecznością lokalną, jak i ze środowiskami akademickimi (krajowymi i zagranicznymi).
Wszystkich, którzy chcą zobaczyć prace studentów i absolwentów Uniwersytetu, serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, które odbędzie się 6 maja br. o godz. 18.00 w Galerii GOK.













15 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia