Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

W grójeckiej komendzie awansowało 85 policjantów

29 lipca 2020; 14:15

Informacja prasowa

16 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

We wtorek na placu apelowym przed Komendą Powiatową Policji w Grójcu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Grójeccy policjanci z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Wojciecha Bednarskiego odebrali akty mianowania na wyższy stopień policyjny. Obchody święta Policji poprzedzono mszą świętą w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

News will be here

Obchody Powiatowego Święta Policji rozpoczęły się 28 lipca br. o godzinie 9:00 uroczystą mszą w intencji policjantek, policjantów i pracowników Policji, która była celebrowana przez ks. Proboszcza Mirosława Lewaszkiewicza.

Następnie o godzinie 11.00 w na placu apelowym przed  Komendą Powiatową Policji w Grójcu rozpoczął się uroczysty apel z okazji obchodów Święta Policji. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Wojciecha Bednarskiego, który podziękował wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za wysokie zaangażowanie w codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas uroczystości wręczono nominacje na wyższe stopnie policyjne. W tym roku łącznie w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu awansowało 85 policjantów, w tym 6 przedterminowo. Komendant Główny Policji awansował do stopnia młodszego inspektora Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu nadzorującego służbę kryminalną – Robert Janika.

Zgodnie z decyzjami Prezydium Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów 3 funkcjonariuszy odznaczono honorowymi medalami za zaangażowanie i zasługi w realizację działalności statutowej związków zawodowych.

Podczas uroczystości odczytano list Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona, skierowany do mazowieckich  policjantów i pracowników. Komendant w 95. rocznicę służby kobiet w szeregach Policji, oprócz życzeń, podziękował im za profesjonalizm oraz sumienność w służbie.  

W trosce o bezpieczeństwo, z uwagi na pandemię w tegorocznych obchodach Święta Policji została ograniczona liczba uczestników,  a uroczystość miała charakter zamknięty.

nadkom. A. Wójcik

TAGI:

Komentarze (16):

Re; 29 lipca 2020, 14:34

Co to za pachołki stoją na drodze? Czy normalny człowiek może tak sobie stać na drodze?

Świeckie państwo ; 29 lipca 2020, 16:13

Tylko po co ta msza?!

BU HA HA; 29 lipca 2020, 18:43

BU HA HA, BU HAHA HA. Tyle na temat grójeckiej milicji

Do Re; 29 lipca 2020, 18:48

Pachołek to jesteś Ty. Najpierw zobacz gdzie to było, a później komentuj. Od razu widać Twoje IQ :)))))

Krzysztof Sobczak; 29 lipca 2020, 22:11

Do Re. Dlaczego piszesz anonomowo. Jak masz odwagę to się podpisz. A propo tego co piszesz to tak się odbywa od 8 lat.
Pozdrawiam naszych policjantów

Hania; 30 lipca 2020, 09:24

Tak upolitycznionej policji nie było od dawna.Chyba tylko w czasach PRL.Też bym ich pozdrowiła, ale w takiej sytuacji, trzeba z pozdrowieniami poczekać do lepszych czasów.

Szymon; 30 lipca 2020, 09:35

A mojego wózka widlowego nie znaleźli 😂

Eugeniusz ; 30 lipca 2020, 13:29

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

BU HA HA; 30 lipca 2020, 16:02

Trzeba anonimowo bo to wredne PIESKI są a miasteczko małe

Grójec; 31 lipca 2020, 10:11

Czemu piszecie ze wredne pieski i obrażacie tych policjantów??? Ja mam 40 lat na karku i może byłem że dwa razy zatrzymany do rutynowej kontroli. Jeżdżę normalnie zgodnie z przepisami i zachowuje się też normalnie to czemu mieli by się mnie czepiać. Malolactwo się popisuje cwaniakuje i co to nie my oczywiście w grupach bo pojedynczo szukają nory gdzie się schować to mają problemy i tak powinno być. Policja jest po to żeby strzec i pomagać normalnym obywatelom a bandziorów i łobuzów ścigać i tyle. Odrazu mówię że ja nie jestem żadnym policjantem itd ale bronię tego co ważne a bez tej policji byśmy byli z rękom w du..... Pie. Szkoda że tylko mają tak mało praw bo zaraz skargi itd a powinno być jak w stanach że kiedy policjant jest zagrożony to nie boi się wyciągać broni jak u nas w kraju. Mówię oczywiście o tych normalnych policjantach z USA. Pozdro

Do Grójec ; 31 lipca 2020, 11:45

Brawo. Święta racja. Jak coś się dzieje to każdy biegnie na Policję. Myślę, że słowa krytyki pochodzą od tych co mają na pienku z prawem, albo nie wiedzą jak bardzo Policja jest potrzebna. Uważam, że w Grójcu mamy dobrą policję i można na nich liczyć.

zuraw_krzysiek; 31 lipca 2020, 18:22

A co z byłymi policjantami?! To nie ich Święto?! Ja rozumiem że dzisiaj trzeba mieć jaja by przesłać pozdrowienia ale najwyraźniej strach nie pozwala by "zachować się jak trzeba" Panowie Komendanci.
W imieniu byłych "W imię zasad..."
Pozdrawiam

Zły; 1 sierpnia 2020, 00:48

Ja popieram Hanię, tak żle jeszcze nie było z morale społeczeństwa dla pismundurowych...

do zły i Hani; 2 sierpnia 2020, 06:46

wasze złodziejskie czasy mam nadzieję nie wrócą, gdzie zajęcie mienia łatało się telefonem złodziejaszka a majątki rekinów nietykalne, czyżby wam dobrali się do czterech liter

Hania; 3 sierpnia 2020, 08:33

Napisałam co myślę, póki jeszcze mogę.A Pan, Panie nerwowy chyba sam ma coś za uszami.I stąd te nerwy.

anok; 29 sierpnia 2020, 21:51

bez przesady. też zostałem kiedyś zatrzymany bo mieli ku temu powody, ale raczej złego słowa nie mogę na nich powiedzieć. być może dlatego że na 3ech nastawionych skrajnie negatywnie dla kontrastu trafił się chociaż 1 glina który okazał się w porządku, a dla mnie zmieniło to wszystko :)
Pozdrawiam i nie polecam się spinać; bo wystarczy trzymać poziom, a może mieć to ogromny wpływ na podejście funkcjonariuszy do naszej osoby oraz całej sytuacji

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.