Film inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami. To opowiedziana w sposób tragikomiczny historia chorego na porażenie mózgowe Mateusza, uznanego przez lekarzy i otoczenie za "roślinę".
Po kilkunastu latach okazuje się, że bohater jest całkowicie normalnym i inteligentnym człowiekiem. "Chce się żyć", to - pomimo momentami smutnej historii głównego bohatera - film bardzo optymistyczny. Mówiący o tym, że dzięki chęci życia i pogodzie ducha można pokonać własne ograniczenia. Nie można się poddawać. Nigdy. Bo mimo wszystko warto żyć...
Chce się żyć
15 listopada 2013 r. (piątek), godz. 20.30
16 listopada 2013 r. (sobota), godz. 20.00
17 listopada 2013 r. (niedziela), godz. 17.00 i 19.00
kino GOK-u
bilety: 17 zł – ulgowy, 20 zł – normalny
Opracował: Grzegorz Rylski na podstawie materiałów dystrybutora














13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia