Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykła mocą Wolverine’a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze…
WOLVERINE (3D)
16 sierpnia 2013 r. (piątek), godz. 20.00 (3D)
17 sierpnia 2013 r. (sobota), godz. 19.00 (3D) i 21.00 (3D)
18 sierpnia 2013 r. (niedziela), godz. 19.00 (3D)
kino GOK-u
bilety: 17 zł – ulgowy, 20 zł – normalny
Opracował: Grzegorz Rylski na podstawie materiałów dystrybutora













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
5 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
18 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia