Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

W mieszkaniu pod Chynowem policjanci znaleźli blisko 110 gramów narkotyków

1 czerwca 2022; 10:48

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

Kryminalni z Grójca zatrzymali osobę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli m. in. amfetaminę, w sumie blisko 110 gramów narkotyków. Za to przestępstwo 31-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów z grójeckiego zespołu operacyjno-rozpoznawczego doprowadziła do jednego z mieszkań pod Chynowem. Kryminalni wiedzieli, że w lokalu znajdują się narkotyki, dlatego od razu podjęli czynności.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili amfetaminę, blisko 30 sztuk tabletek MDMA, marihuanę oraz inne substancje psychotropowe. W sumie kryminalni zabezpieczyli blisko 110 gramów narkotyków. Właściciela środków nie było na miejscu czynności, mężczyzna ukrywał się przed policjantami.

31-latek został zatrzymany w ubiegły piątek pod Ostrowią Mazowiecką, ponad 150 km od miejsca zamieszkania. W prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Grójcu śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na 3 miesiące.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

W trakcie libacji zaatakował kompana 30-centymetrowym nożem Policjanci zatrzymali 53-latka, który jest podejrzany o usi...
Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna
Księgowość w stolicy. Jakie są realia pracy księgowych w Warszawie? Praca w księgowości należy do zawodów cieszących się dużym...
Podpisano umowę! Wkrótce rusza przebudowa stadionu przy Laskowej W czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda podpisał umowę na...
Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.