Kolejne prawo jazdy zostało zatrzymane przez grójecką grupę SPEED za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Od początku roku mundurowi zatrzymali już 50 kierowców znacznie przekraczających prędkość.
W ubiegłym tygodniu policjanci z grójeckiej drogówki wylegitymowali ponad 400 osób – kierujących, pasażerów i pieszych. Ujawnili przy tym ponad 260 wykroczeń, z czego większość stanowiło przekroczenie prędkości.
Jednym z kontrolowanych był 70-letni kierujący, który w Murowance (gm. Warka) rozpędził swoje auto do 103 km/h pomimo obszaru zabudowanego i ograniczenia do 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące. Kierujący nie przyjął nałożonego mandatu, dlatego sprawa trafi do sądu.
asp. Agata Sławińska













9 godzin temu
Ważne informacje ws. modernizacji kolei wąskotorowej z Grójca do Piaseczna
10 godzin temu
Ważne informacje ws. modernizacji kolei wąskotorowej z Grójca do Piaseczna
20 godzin temu
Komenda Powiatowa Policji w Grójcu ma nowego szefa
wczoraj, 21:02
Zbrodnia w Lasopolu. Nowa decyzja sądu w sprawie księdza Mirosława M.
wczoraj, 18:53
Ogłoszenia