W niedzielę Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport na trasie Grójec - Jasieniec

11 sierpnia 2022; 08:25

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W najbliższą niedzielę, 14 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport oraz amatorów w jeździe indywidualnej na czas. Po wielu latach impreza wraca na mazowiecką ziemię.

Zawody rozegrane zostaną na dystansie 19,5 kilometra. Start i meta w Skurowie skąd drogą nr 730 w kierunku Warki do miejscowości Ryszki, gdzie mamy nawrót.

–  W ramach całodniowej rywalizacji proponujemy kolarzom rywalizację w ramach Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w jeździe indywidualnej na czas, a także Otwartych Mistrzostw Polski dla Amatorów w jeździe indywidualnej na czas. To impreza jakiej w regionie od dawna nie było. To duża nobilitacja, spodziewamy się dobrej frekwencji, prognozy pogodowe są sprzyjające, zatem z zapowiada się rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie – mówi, dyrektor zawodów, Wojciech Pawelec.

W Jasieńcu zorganizowana zostanie specjalna strefa kibica, gdzie będziemy można śledzić całą rywalizacją oraz podglądać na bieżąco wyniki rywalizacji. Dojazd do Jasieńca z centrum Grójca odbywa się przez wyjazd z głównego skrzyżowania z centrum Grójca, ul. Piłsudskiego w kierunku wschodnim, po około 7,5km miejscowość Olszany, gdzie skręcamy w prawo na Jasieniec. Strefa do zaparkowania samochodu przy stacji benzynowej w Jasieńcu tuż przy drodze 730, na której odbywać się będzie współzawodnictwo.

Mistrzowie Polski zostaną  uhonorowani koszulkami mistrzów a pierwsze trzy osoby w kategoriach także okolicznościowymi medalami. Dodatkowym wyróżnieniem będą ufundowane przez Panią Wójt Jasieńca – puchary dla najszybszych uczestników w konkurencji pań i panów w obu mistrzostwach.

Baza imprezy, parkingi, a także sama dekoracja zorganizowana zostanie w Grójcu przy ul. Sportowa 16 na terenie Hali Sportowej "SPARTAKUS" Grójeckiego Ośrodka Sportu.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

TAGI:

Komentarze (1):

żal; 11 sierpnia 2022, 11:07

Mieszkam przy trasie i wcale mnie to nie cieszy, jeszcze ta bezczelna ulotka że nie mogę z domu wyjeżdżać...

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Policjanci z Grójca dostali kartkę i ręcznie wykonane anioły Pani policjantka, która mnie przesłuchiwała i Pan Łukasz...
Derby gminy Grójec dla Głuchowa! Ważne zwycięstwo GPSZ W niedzielnych derbach piłkarze GPSZ Głuchów pokonali na...
Wysoka porażka Mazowsza Grójec z Orłem Wierzbica Podopieczni Jerzego Engela juniora przegrali na własnym...
W niedzielę piłkarskie derby gminy Grójec W sobotę o godzinie 16.30 na boisku w Głuchowie miejscowy...
Grójecka policja: Dostałeś mandat? Możesz zapłacić kartą lub blikiem Policjanci grójeckiej drogówki pełniąc służbę na drogach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.