W niedzielę, 8 sierpnia na terenie strzelnicy klubu strzeleckiego "Cel" w Ogrodzienicach odbędzie się impreza dla miłośników broni i militariów.
Piknik wystartuje o godzinie 10:00. W godzinach 9-12 można będzie zapisywać się na zawody strzeleckie, w których główną nagrodą jest pistolet VIS100 M1.
Na miejscu odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego, grill, grochówka ,dmuchańce, wata cukrowa i lody. Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Wiceministra Obrony Narodowej Wojciecha Skurkiewicza oraz Posła na Sejm RP Marka Suskiego.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
6 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
19 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia