Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w pikniku ekologicznym, który w tym roku będzie odbywał się pod hasłem „Sprzątanie Świata – Myślę więc nie śmiecę”.
Zapraszamy na Grójecki Rynek w godzinach między 12:00 a 17:00.
Przewidujemy wiele atrakcji, między innymi:
- Warsztaty z robotyki.
- Warsztaty artystyczne
- Warsztaty kulinarne
- Stanowisko Nadleśnictwa Grójec
- Ekologiczna gra wielkoformatowa dla dzieci.
- Stanowisko GSK, które będzie przyjmowało różnego rodzaju odpady
- Punkt informacyjny WGO
- Kino plenerowe dla dzieci
- Dmuchana zjeżdżalnia
Przewidziane są również rozstrzygnięcia konkursów ekologicznych.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
15 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia